2733
2734
عنوان

کارها و تیپ های خز بچگی تون و بگید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2530 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام موی بلند دوس داشت و خط قرمزش این بود که من موهامو کوتاه کنم . 1 بار رفتم مهمونی 1 شهر دیگه.دخت ...

خدا رحمتش کنه عزیزم 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
2728

من 6 یا 7 سالم بود که بابام و مامانم رفتن حج واجب. بعد که برگشتن بابام عکسای احرامش رو نشونم داد. خلاصه من از اون روز همش حوله گل گلیم رو مثل احرام به خودم می پیچوندم. کلی تو خونه واه خودم راه می رفتم و بهم میگفتن حاج خانم. بعد هم یه شب به این نتیجه رسیدم که چقدر تو حج آدما بی حیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا که

من 6 یا 7 سالم بود که بابام و مامانم رفتن حج واجب. بعد که برگشتن بابام عکسای احرامش رو نشونم داد. خل ...

خخخخخخ خدا رو شکر زنا پوشیده ترن وگرنه خیلی بد میشد . البته واسه مردا هم دوست ندارم اینطوری ببینمشون

2740
اره دیگه . از موهام انقدر بدم میاد که نگوو . البته چند باری رنگ گذاشتم که رنگش تیره تر شده . ولی عاش ...

قشنگه ک..ی دختر بچه کوچمون بود، موهای فررررررر رنگ طلایی...قشنگه..فکر کنم واسه توهم اینجوری

قشنگه ک..ی دختر بچه کوچمون بود، موهای فررررررر رنگ طلایی...قشنگه..فکر کنم واسه توهم اینجوری

میدونی همیشه تو شونه کردنشون اذیت میشم . هنوزم که هنوزه . خداروشکر نرم کننده ها از نوجونیم به بعد اومدن و بعد از حموم هم باید ماسک مو یا کرم مو بزنم . 

میدونی همیشه تو شونه کردنشون اذیت میشم . هنوزم که هنوزه . خداروشکر نرم کننده ها از نوجونیم به بعد او ...

خواهر شوهرم موهای خیلی فری داره همیشه سشوار میکشه صاف میکنه

همه فکر میکنن موهایش صافه وقتی حموم میره فرش میاد فک میکنن فر کرده

اونم مث شما از موهاش خوشش نمیاد

ی گونی.ماسک سرم میزنه  

آبجی من موهاش هم فره هم وز

خیلی باحاله🤗😍

خودش خیلی خوشش نمیاد ولی من عاشقشم چون خیلی جذابترش کرده بهشم خیلی میاد اینطوری خودش ماشالله خوشگله موهاشم خاصتر و جذابترش کرده 😍😍😍😘😘😘😘

کلا مو فرفریا متفاوتن

من عاشق ادمای متفاوت و خاصم🤩

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
من لاغر بودم عاشق این بودم از پشت برجستگی هام بیشتر شه اما نمیشد هنوزم نشده. هر موقع مهمونی کسی بود ...

خواهر منم همش اينجورى ميكرد خودشو😂

الان گودى كمرش انقددددددد زياد شده كه اگه كسى ندونه فكر ميكنه از عمد با.سنشو ميده عقب

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر