2733
2739
عنوان

کارها و تیپ های خز بچگی تون و بگید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2530 بازدید | 149 پست

من موندم چرا مامانا بهمون گیر نمیدادن،که بچه این چه کار یه میکنی تو؟؟؟؟؟؟؟؟

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روى هر لباسى كمربند ميزدم انقدر محكم كه ميخواستم خفه بشم

حتى لباس خونگى

دقت كنيد رو لباس نه شلوار

دقيقا سرمعدم 

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2731

به سن آرایش که رسیدم بعد از دوران دبیرستان.  ازین پودرای براق صدفی و... گرفته بودم آرایش میکردم پودر براق صورتیشو رو گونم میزدم، سفیدشو پشت پلکم. چقدر حس میکردم زیباا شدم 😂😆😂😆😂😆

من یه بار ۶سالم بود یه تاپ پوشیدم باشلوار فرم مدرسه آبجیم که ازبس بلند بود تازده بودمش موهامم فردرشته شونه نزده بودم روسریم نذاشتم رفتم باپسر خالم کل شهرو گشتم.

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
وااي من يك جورابايي داشتم ازينايي ك ميره لاي انگشتاي پا هرانگشتشم يك رنگ بعد مامانم يك كفشي داشت لژ ...

وای هر انگشت یک رنگ 😂😂😂😂

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
😂😂😂😂 حالا من سیبیلم معلوم نبود . یه رژ قهوه ای تیره میزدم انقدر محکم میکشیدم که نگو . به حومه خو ...

من هر وقتم یاد سیبیلام میفتم اشک تو چشمام جمع میشه😒😓

مخصوصا که پایه داشت در حد ستار خان😑😑😲😲

2738
موهامو از فرق باز میکردم وسطش اکلیل میریختم.😩😩😩😩😩

واى اين عالى بود 😂😂😂 اكليل چى ميگه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
وای هر انگشت یک رنگ 😂😂😂😂

مثل رنگين كمان بود 

اون رنگاشم ميزد بيرون از جلوي كفش روي جورابمم عكس ابرو اينا داشت همش ديده ميشد باكفش زنانه لژ دار

واقعا ج فكري ميكردم باخودم