2737
2739
عنوان

چرا زنها بخشی از زندگی مردان.اما شوهرا همه زندگی زناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 102 پست
اصلا نخواه وابسته باشه و یادت باشه و تماس زیاد بگیره چون این در واقع توسط مرد ها اتفاق نمیفته و وقتی ...

اما در اطرافم دیدم ک شوهر خالپ بعد چهل سال چطوری از سره کار ب زنش زنگ میزنه و سراغ میگیره

می دانم که روزهای خوبی در راه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعتی شب بیرون خونه است؟!؟ منم شدهرم ناراحت میش برنامش جا ب جا شه ولی خونه رو ترک نمیکن،،،، بنظرم کلی ...

مهر بوسه هم تو رابطه مال ح ش ری شدنه دیگه وگرنه در مواقع عادی کسی اینکارو نمیکنه...رفتی تایپک هامو خوندیا😐...اره بیرون خونه بود دعا کردم بخوره تو درختی جایی دلم حال بیاد زنا فقط واسه رابطه میخاد و گرنه به دردش نمیخورم

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
شوهر تو چطوریه. زنگ و اینا میزنه؟ سراغ میگیره؟

من 10 ساله ازدواج کردم خخخ

همیشه از اول من بیشتر زنگ زدم 

ولی خب اون سرش شلوغه 

عادت به زنگ زدن من داره اگه نزنم نگران میشه زنگ میزنه 

ولی با هم خیلی خوبیم 

کلا از اینکه خیلی بخوام بچسبم بهش و شخصیتم وابسته باشه خوشش نمیاد 

منم الان بچه دارم وقت سرخاروندن ندارم😁

ولی استاتر به نظرم خوبه که به فکر شوهرتی شاید خیلی عاشقشی.چند وقته ازدواج کردی به جرات بهت میگم من ...

من عقدم عزیزم.

۹ ماهه عقدیم. میخوام یکاری کنم اون پیگیر من شه .عاشقم باشه. از اول اشتباه راه رفتم.

من زنگ نمیزدم پیام نمیدادم.خودخوری میکردم و منتظرش می موندم.اونم عادت کرده.اما الان بعد ۹ ماه پشیمونم و دارم خودمو تغییر میدم

2738
اما در اطرافم دیدم ک شوهر خالپ بعد چهل سال چطوری از سره کار ب زنش زنگ میزنه و سراغ میگیره

خوب شاید شوهر شما گرفتاری ش بیشتر،،،، یبار تو شوخی بهش بگو،،، سراغی نمیگیری دلت تنگ نمیش مردها بعضی چیزها رو نمیدونن،،،، یا خودت گاهی بهش اس مس بده بزار عادت کنه خوشش بیاد،،،، من همسرم هر روز برام سلام صبح بخیر می‌فرسته گاهی سر سری ی شکلکی چیزی میفرستم،،، ولی یکی دوبار دیر فرستاد هی گوشیم چک میکردم ببینم داده یا نه،،، به خودت وابسته ش کن،،، هر روز صبح بده یه قرار بزار بگو من برات پیام می فرستم تو جواب قشنگ بذه،،،، هر روز یه پیام 

مهر بوسه هم تو رابطه مال ح ش ری شدنه دیگه وگرنه در مواقع عادی کسی اینکارو نمیکنه...رفتی تایپک هامو خ ...

عزیزم این فکرو نکن

نقطه مثبت شوهرتو ببین

خیلی از مردا زناشونو حتی برای رابطه هم نمیخوان.اینکه از نظر جنسی میاد طرفت یعنی هنوز بهت میل داره

خودش خیلی خوبه

من عقدم عزیزم. ۹ ماهه عقدیم. میخوام یکاری کنم اون پیگیر من شه .عاشقم باشه. از اول اشتباه راه رفتم. ...

بله زنگ بزن،،، پیام بفرست،،،، ویس بذه بزار عاشقی رو بلد شه،،،، یه مسابقه بزار،، بگو هر کسی زودتر پیام صبح بخیر یا شب بخیر فرستاد برنده است و جایزه داره 

من عقدم عزیزم. ۹ ماهه عقدیم. میخوام یکاری کنم اون پیگیر من شه .عاشقم باشه. از اول اشتباه راه رفتم. ...

من خیلی تنبلم تو زنگ زدن مگر کاری داشته باشم.

یه وقتایی که حال ندارمم  یا دستم بنده و جایی هستم. تلفنشو جواب نمیدم.

خودش همیشه زنگ میزنه.

پیاممونم دوسره ست ولی

2706