2733
2739
عنوان

چرا زنها بخشی از زندگی مردان.اما شوهرا همه زندگی زناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 102 پست
استارتر عزیز این چیزی که شما گفتی درسته ولی سعی کن خودت رو مشعول کنی و زیاد ابراز نکنی چون اون دور م ...

یعنی بهش عزیزم و قربونت برم نگم؟

تازه سه روزه شروع کردم ب گفتن این حرفا و زنگ زدن و بهش اهمیت دادن

یعنی اشتباهه؟

بهش محل ندم؟

می دانم که روزهای خوبی در راه است
وااا چرا نمیزنی بهش محبت کن باهاش در ارتباط باش مگه دنیا چند روزه ک محبتت تون رو از هم دریغ میکنید و ...

اره دیگه

سرد بارش آوردم اما الان میخوام تعییرش بدم و خودمم تغییر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم من طی روز به همسرم فکر می کنم هم همسرم به من مثلا وقتی میاد میگه امروز خیلی دلم برات تنگ شده بود اما نه تا این حدی که شما گفتین فقط دلم براش تنگ میشه اگه دیر کنه نگرانش میشم البته ما ۹ساله ازدواج کردیم

اره دیگه سرد بارش آوردم اما الان میخوام تعییرش بدم و خودمم تغییر کنم

کار درستی میکنی عزیزم بین زن و شوهر ک نباید این حرفا باشه

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘
2731
هم من طی روز به همسرم فکر می کنم هم همسرم به من مثلا وقتی میاد میگه امروز خیلی دلم برات تنگ شده بود ...

اخه ما عقدیم و هرشب همو نمیبینیم.شاید اگه شب مب دیدمش منم اینطوری نبودم

هم من طی روز به همسرم فکر می کنم هم همسرم به من مثلا وقتی میاد میگه امروز خیلی دلم برات تنگ شده بود ...

چقدر خوب ک بعداز ۹ سال هنوز دلتون تنگ میشه.انشالله هرروز خوشبختتر از روز قبل باشید عزیزم.❤

یعنی بهش عزیزم و قربونت برم نگم؟ تازه سه روزه شروع کردم ب گفتن این حرفا و زنگ زدن و بهش اهمیت دادن ...

چراااا بگو عزیزم. من کی گفتم نگو ولی مردها وقتی حس کنن که طرفشون خیییلی وابسته س فرار میکنن. ابراز کن ولی گاهی هم تشنه ش بذار. 

2738

من عقدم از روز اول همه کلمه ها عاشقانه رو گفتم بهش بعد دیدم اونم مثل من یاد گرفته و حتی بیشتر از من ابراز میکنه چون میگفت من اولش بلد نبودم و خجالت میکشیدم بگم اما تو که گفتی دیگه منم ازت یاد گرفتم 

عشق فقط همسرم💏💟تیکر عروسیمونه  
اخه ما عقدیم و هرشب همو نمیبینیم.شاید اگه شب مب دیدمش منم اینطوری نبودم

آره عزیزم خیلی سخته ما یک سال عقد بودیم یک شب در میون صد درصد همدیگرو می دیدیم اون یک شب در  میونایی  که پیش هم نبودیم همش باهاش تلفنی حرف می زدم و گریه می کردم از دوریش😁 حتی از خواهراش با مامانم کسی می رفت مسافرت کلید میدادن به ما قشنگ خونشون زندگی می کردیم با اینکه ازدواجمون سنتی بود خیلی بهم وابسته بودیم الانم همینطوریم با اینکه همسرم خیلی نسبت به خانوادش مستقله اما نسبت به منو دخترم خیلی وابسته هست 

چقدر خوب ک بعداز ۹ سال هنوز دلتون تنگ میشه.انشالله هرروز خوشبختتر از روز قبل باشید عزیزم.❤

ممنونم گلم همچنین شما بر عکس گفته های خیلیا هر سال که از زندگیت می گذره عشقت خیلی بیشتر از سال قبل میشه آدم به یه توازن و آرامش می رسه مخصوصا بعد از شش هفت سال اول زندگی چون تو اون شش هفت سال خیلی به اختلاف می خورید به خاطر اختلاف عقیده بعد اگه همدیگرو دوست داشته باشید با این دعواها ازهم دور نمیشید بلکه شروع می کنید در مورد ناراحتیتون صحبت کردن و تغییر کردن و همونطور که همسرتون دوست داره رفتار می کنید کاملا دو طرفه نتیجش میشه یه عشق عمیق که خیلی شیرینتر از عشق اول ازدواجه