2410
2553

چرا یه زن همه زندگیش میشه شوهرش

اما مردها زن رو بعنوان یکی از وسایل شخصیشون میبینن.که بیشتراز یه حدی وقت صرفشون نمیکنن؟

چطوری میشه از فکر کردن ب شوهر رها شد

من موقعهایی ک سر کارم هم ب شوهرم فکر میکنم.موقع هایی ک خونه ام مدام فکر میکنم چی میگه چکار میکنه.کی انلاین میشه.چرا نیومده منو ببینه.شما ها هم همینطورین؟

می دانم که روزهای خوبی در راه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه والا..من به بچه هام فکر میکنم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2714
والا زنها هم اينجور كه شما ميگين نيستن ، حداقل كسايي كه من ميشناسم نيستن

همه راجع ب منم همین فکرو میکنن

فکر میکنن من دختر مستقلی هستم ک حتی زنگم نمیزنم ب همسرم.اما اونا در درون من نیستن

می دانم که روزهای خوبی در راه است

منو شوهرم مث همیم هر دو خیلی باهمیم همه جا همش در حال صحبت کردن و پیام دادن ایشون بیشتر مث شما هستن تا من!

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

کدوم دانشمندی این نظریه رو داده؟ شما وابسته شوهرتی دلیل نمیشه همه زنا اینطور باشن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706