2733
2739
عنوان

چرا زنها بخشی از زندگی مردان.اما شوهرا همه زندگی زناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۹ ماهه میدونم ک من همه زندگی اون نیستم.و اون کلا فکرشو درگیر من نمیکنه منم در ظاهر نشون نمیدم.چون ...

خودت رو سرگرم کتاب خوندن و فیلم دیدن و.... کن الان داری خودت رو کنترل میکنی بالاخره درون در بیرون خودشو نشون میده الان خوب فکر کردن به شوهر رو محدود می کنی نه اینکه بخوای کلا از بین ببری شعر حفظ کن اشپزی کن کلاس های همسرداری برو تربیت کودک و....

2728
شخصیت وابسته ای داری و این خوب نیست  مردام خوششون نمیاد

به اون نشون نمیدم

حتی اگه گریه زاری هم کنم در نبودش خودمو مغرور نشون میدم.

چیکار کنم شوهرم وابسته بشه بهم.در طول روز یادم کنه و زنگ بزنه

می دانم که روزهای خوبی در راه است
2738
خودت رو سرگرم کتاب خوندن و فیلم دیدن و.... کن الان داری خودت رو کنترل میکنی بالاخره درون در بیرون خو ...

سرم هم خیلی شلوغه

هم دارم جهاز میخرم هم کارای عروسی هم سره کار میرم.

اما بازم بهش فکر میکنم مدام

می دانم که روزهای خوبی در راه است
به اون نشون نمیدم حتی اگه گریه زاری هم کنم در نبودش خودمو مغرور نشون میدم. چیکار کنم شوهرم وابسته ...

اصلا نخواه وابسته باشه و یادت باشه و تماس زیاد بگیره چون این در واقع توسط مرد ها اتفاق نمیفته و وقتی توقع و خواسته ات رو براورده نمیکنه عصبی میشی و... این فکرها رو از خودت دور کن 

قبرستون.نمیدونم.همیشه همینجوری بوده

یعتی شب بیرون خونه است؟!؟ منم شدهرم ناراحت میش برنامش جا ب جا شه ولی خونه رو ترک نمیکن،،،، بنظرم کلید بزار پشت در بمون تا حالش جا بیاد،،،،،، ن به اون مهر بوسش خخخ نه به قهرش 

2706