2737
2739
عنوان

چرا زنها بخشی از زندگی مردان.اما شوهرا همه زندگی زناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 102 پست

نه من فعلا بیشتر به درس و کارم فکر میکنم 

همسرم تمام عشقمِ ولی تمام زندگیم نیست 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو شوهرم مث همیم هر دو خیلی باهمیم همه جا همش در حال صحبت کردن و پیام دادن ایشون بیشتر مث شما هستن ...

الان ۵ساله

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2728
همه راجع ب منم همین فکرو میکنن فکر میکنن من دختر مستقلی هستم ک حتی زنگم نمیزنم ب همسرم.اما اونا در ...

من از درون ديگران خبر ندارم ! از درون خودم كه خبر دارم بهش فكر نميكنم 

يك همكاري دارم كه وقتي زياد حواسش ميره پي كار چيزي درباره شوهرش ميپرسي ميگه كي رو ميگي؟ !!! كلي با اين سر به سرش ميگذاريم!

برو بابا شوهر چیه ..شوهره کثافت منه دیروز بخاطر اینکه نتونستم برم بغلش قهر کرده گذاشته رفته.حالیش نمیشه با یه بچه خیلی دقتا نمیشه کاری کرد.بهم گفت زنگو اس نده بهم بیشعور! منم از دیروز صبر کردم هیج ندادم ولی دیشب ساعت ۹ طاقتم تموم شد زنگ زدم بش .گفتم مرده شورتا ببرن قطع کردم😊بعد اس داد خیلی رو داری.منم گفتم دیگه توام اسو زنگ نده تا اعصابم اروم شه بای

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

ولی استاتر به نظرم خوبه که به فکر شوهرتی شاید خیلی عاشقشی.چند وقته ازدواج کردی

به جرات بهت میگم من اصلا به شوهرم فکر نمیکنم

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون
2740
ب اینگه داره چیکار میکنه چرا زنگ نزد کی کارش تموم میشع  عقدیم.

من والا دوران عقدي نداشتم اما تو دوران دوستي هم اينجوري نبودم 

شايد تو عقد طبيعي باشه من خبر ندارم

شاید تازه عقد کردین

۹ ماهه

میدونم ک من همه زندگی اون نیستم.و اون کلا فکرشو درگیر من نمیکنه

منم در ظاهر نشون نمیدم.چون بهش حتی زنگ هم نمیزنم بیشتر از روزی یه بار.اما در درون خودم اذیت میشم

میخوام من بیخیال باشم.اینقدر بهش فکر نکنم

نمیدونم چیکار کنم

می دانم که روزهای خوبی در راه است
برا منم کاملا بر عکس شدهرم خیلی تو نخمه و گاهی عذاب آور میش،،، ولی من اصلا اذیتش نمیکنم چرا تنها رفت ...

ای جان

عزیزم قدر شوهرتو بدون

این دوره مرد با احساس خیلی کمه.

چیکار میکنی ک شوهرت تو نخته؟

منم میخوام همون کارا رو بکنم.

می دانم که روزهای خوبی در راه است
2706