2733
2734
عنوان

خاستگارم ديوونه كرد منو

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 37 پست
يني چيكار كنم؟

بذار یه جلسه که اومدن بعد

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زمان ناز کردنت خانم بعد محرمیت دیگه همه چی تموم شد شما الان باید بگی که چکار کنه نه اون به شما، ...

من ادم با برنامه ريزي هستم 

چ جوري بهش بگم ديدار هاي يهويي نخواد؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
من از ديدار هاي بي برنامه بدم ميا اخه

بهش بگو از روز قبل اطلاع بده 

احساس میکنم میترسی از آشنایی میخوای کندتر پیش بره 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2742
من انتخاب مادرشم كلا

منم 

هرچی ببشتر بشناسی بهتره

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
بهش بگو از روز قبل اطلاع بده  احساس میکنم میترسی از آشنایی میخوای کندتر پیش بره

اصلا رو انتخابم مردد هستم

از طرفي اون خيلي پافشاري ميكنه

كلا جمعه ي قبل برا اولين بار همو ديديم

اين جمعه ميخاد انگشتر نشون بياره

از هول هولكي كار انجام دادن بدم مياد

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
اصلا رو انتخابم مردد هستم از طرفي اون خيلي پافشاري ميكنه كلا جمعه ي قبل برا اولين بار همو ديديم ا ...

دلیل تردیدت چی هست

اگر مسائل مهمه زمان کمکی نمیکنه 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
دلیل تردیدت چی هست اگر مسائل مهمه زمان کمکی نمیکنه 

ميشه بياي خصوصي برات بگم

كلا اين روزام پر از نگرانيه

اصلا رو انتخابم مردد هستم از طرفي اون خيلي پافشاري ميكنه كلا جمعه ي قبل برا اولين بار همو ديديم ا ...

بگو فرصت میخوام بهشون

برا انگشترزوده

ولی به نظرم هم رو ببینین بد نیست ساعت دو مرخصی بگیر برو یه دوش بگیر و لباستو عوض کن بزار بیاد دنبالت 

اینجوری بیشتر انا میشی با خصوصیاتش

ميشه بياي خصوصي برات بگم كلا اين روزام پر از نگرانيه

آره 

من ادم با برنامه ريزي هستم  چ جوري بهش بگم ديدار هاي يهويي نخواد؟

خیلی راحت مثلا الان زنگ میزنه برا عصر ،،،شما در کمال آرامش با لحن شمرده آرام و درایت زنانه و مقتدر بهش بگو من برای جمعه بعد ازظهر برنامه ریزی کردم برا امروز برنامه دیگه دارم دوتا نکته در عین لطافت اصلا صمیمی نشو دوم اینکه خیلی برا مردا توضیح نده در غیرانتفاعی صورت از جذابیت کاسه میشه ،،،،

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
خیلی راحت مثلا الان زنگ میزنه برا عصر ،،،شما در کمال آرامش با لحن شمرده آرام و درایت زنانه و مقتدر ب ...

كلا ذاتم اين ك صميمي نميشم زياد

الان حس كردم ناراحت شد گفتم نميام

2706