2726
عنوان

خاستگارم ديوونه كرد منو

520 بازدید | 37 پست

اون هفته جمعه بر اولين بار همو ديديم فقط ديديم حرف نزديم پيش خانواده ها

روز يكشنبه رفتيم بيرون حرف بزنيم

امروز گير دادع عصري از سركار بيام دنبالت

اصلا دوس ندارم هي بگه بيا ببينمت

تازه جمعه ها قراره بيان خونمون

ديگ امروز لزومي نداره بياد منو ببينه ك

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

خودتو سبک نکن عزیزم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودتو سبک نکن عزیزم

يني چيكار كنم؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
ناز نکن

ناز نميكنم اخه دوس ندارم بي برنامه

من الانم سركارم تا 5

اصلا هپلي ميشم تا اون تايم

اگه جوابت تا حدودی مثبته چرا لازمه ک بیاد ببینه.   من جواب منفی دادم ولی دست وردار نیس. رو مخم ...

با اين رفتاراش من دارم سرد ميشم

فقط مادرش و خونوادشو خووووووب بشناس و محک بزن که خیییییییلی خییییییلی مهمه

مادرشون تاثیراتش خیلی زیاده

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

میخوای با هفته ای یکبار در منزل همسر آینده تو بشناسی؟!

طبیعیه که وقت بذاره برای شناخت

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
فقط مادرش و خونوادشو خووووووب بشناس و محک بزن که خیییییییلی خییییییلی مهمه مادرشون تاثیراتش خیلی زی ...

من انتخاب مادرشم كلا

ناز نميكنم اخه دوس ندارم بي برنامه من الانم سركارم تا 5 اصلا هپلي ميشم تا اون تايم

بگو بهش اخر هفته

یا بعده ها انشالله روزی ک باهاش قرار داری اون روز مرخصی بگیر

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
میخوای با هفته ای یکبار در منزل همسر آینده تو بشناسی؟! طبیعیه که وقت بذاره برای شناخت

من از ديدار هاي بي برنامه بدم ميا اخه

الان زمان ناز کردنت خانم بعد محرمیت دیگه همه چی تموم شد شما الان باید بگی که چکار کنه نه اون به شما، ،،،هر خواسته ایی داری الان بگو بعد عقد دیگه نگم

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706