2737
2734
عنوان

خاستگارم ديوونه كرد منو

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 37 پست
كلا ذاتم اين ك صميمي نميشم زياد الان حس كردم ناراحت شد گفتم نميام

خب شما که کاری نکردی که ناراحت بشه اتفاقا با این حرفا خوب همدیگرو میشناسین ببین زود رنج، خودخواهه؟ یا حساس؟،،،خیلی دقت کن عزیزم حتما با هم مشاوره ازدواج برید

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
اون شغلش چیه؟؟

مغازه دارع

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا هر چقدر تو موقعیت های غیر فرمال تر ببینیش شناختت بیشتره. حالا تو موقعیت هپل هم شما رو ببینه . مگه چی میشه؟ شما که قرار نیست بعد ازدواج همیشه در نهایت آراستگی باشین. انگشتر رو هم بنداز عقب. از زبون خانوده ات بهشون بگو . بگو خانوادم مایلند قبل از رسمی تر شدن شناختمون از هم بیشتر باشه. 

2731
تو جلسه اول عاشقت شده

نه ها اين حرفا كشكه

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
اصلا رو انتخابم مردد هستم از طرفي اون خيلي پافشاري ميكنه كلا جمعه ي قبل برا اولين بار همو ديديم ا ...

اصلا قبول نکن اصلا که انگشتر بیاره

حواست باشه 

10 بار 20 بار برو بیرون قبل از انگشتر

من 6 ماه هر روز یا یه روز درمیون بدون آریش و هپلی همسرمو میدیدم و شناختمش و کلی حرف زدیم، خدارو شکر الان میبینم انتخابم درست بوده

با خاستگار های دیگمم میرفتم بیرون و میشناختم و ازشون خوشم نمیومد!

شما خوده واقعیتو نشون بده!

بذار هپلی و آراسته ببینتت!

و از اون هم بخواه همونی که هست باشه و واقعیت وجودیشو بهت بگه!

اما بهش بگو الان هر چی هستی بگو چون بعد از ازدواج تغییری ببینم تحمل نمیکنم!

حتما سعی کن عصبانیش کنی!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
اصلا قبول نکن اصلا که انگشتر بیاره حواست باشه  10 بار 20 بار برو بیرون قبل از انگشتر من 6 ما ...

مهناز جان كلا حس ميكنم جواب منفي بدم بهتره

چرا انقد پافشاري داره

2740