2752
2734

پسرم 50روزشه و دوهفتس فهمیدم حساسیت به پروتئین گاوی داره و رژیم سفت و سخت گرفتم کلیه محصولات لبنی تخم مرغ مغزیجات غذای دریایی و کلی چیزای دیگه از غذام حذفه یعنی فقط برنج و مرغ و گوشت گوسفندی و سیب زمینی هویج سیب و موز و چایی و نون بدون کنجد میخورم از ادویه جاتم فقط کمی زردچوبه به غذام میزنم شبا هم 60سی سی کمکی آمپتامیل پپتی میدادم حالا یک هفتس شیرم خیلی کم شده اصلا مثل قبل رگ نمیکنه و قبلا هر دفعه یه سینرو میخورد سیر میشد الان دو روز دو تا سینه رو میخوره اکثرا بازم گرسنس مجبورم شیر خشک بدم میترسم اینجوری پیش بره شیرمو ول کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون حساسیت داره فقط پودر شیرافزا گالاکتومید رو میتونی بخوری

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

من حلیم با شیره میخوردم بچم سیر میشد و شیرم زیاد میشد 

خودت حلیم درست کن با گوشت گوسفند البته اولش زیاد نخور یه بار به گندم‌حساسیت‌نداشته باشه داغون بشه 

منم مثل شما بودم حلیم خوردم عالی شد شیرم ولی بعدش که آزمایش دادم برا پسرم فهمیدیم که به گندم الرژی داره دیگه نتونستم بخورم

پودر شیرافزا گالاکتومید بخر با آب یا آبمیوه قاطی کن بخور خرما زیاااااد بخور کنجد زیاد بخور

ارده شیره بخور

روغن یا کره ی حیوونی شیرتو چرب میکنه بخور

دلستر خیلی عالیه

رازیانه دم کن بخور خیلی خوبه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706