1232
1226

پسرایی ک ۲۲ تا ۲۴ سال هستن به نظرتون از نظر مالی تا چه حدن البته اینم در نظر بگیرید ک پول باباش مد نظرم نیست یه پسری ک ۲۲ تا ۲۴ سالشه باید از نظر مالی و مادی چی داشته باشه دوستای گلم لطفا با توجه با اقتصاد الان بگید مثلا نگین شوهر من ۱۰ سال پیش اومد خواستگاری ۲۳ سالش بود همه چی داشت چون ده سال پیش ارزونی بیشتر بود و میشد خیلی پیشرفت کرد با توجه به اقتصاد الان بگین مرسییییی

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

الان بیشتر ازین سنم هیچی ندارن چه توقعی داری😐

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
8
1167

بستگی به پسرش داره یکی تو۲۴سالگی هیچی نداره تازه درسش تموم شده خدمتم بایدبره بعدبیاددنبال شغل،یکی مثل همسرمن ک ازبچگی کارکرده تو۲۴سالگی همه چی داشت

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.

داداش من ۲۵هیچی نداره

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍
1241