2737
2739
عنوان

تست روانشناسی واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 35604 بازدید | 419 پست
فنجان نشان دهنده جنس اطرافیانتونه و نهوه ی استفاده شما ازش نهوه ی برخوردتون با اوناس اونایی که بعد ...

لیوان من خالی بود و سفید و کوچولو بر میدارم می زارم سر جاش حالا این چی میشه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من حیوان اولی رو اسب انتخاب کردم چون زیبا و اصیل و نجیبه...یعتی واقعا دیگران منو اینطوری میبینن؟خر ذوق شدم که😂

حیوون دومی رو هم سگ نوشتم با وفا مهربون عاشق...واقعا ویژگی های منه

ولی چیزی که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد جنگل بود که دربارش نوشم سرسبز با صفا و کمی ترسناک یعنی واقعا در مورد مرگ این احساسو دارم؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
خب اول از همه یه حیوانی که خیلی دوسش دارین رو بنویسین و  سه تا از علتش مثال شیر قوی بودن سلطان ...

سلام منو لایک میکنید لطفا

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

سلام 

استارتر من فرض کردم فنجون مال من نیست فقط توش قهوه بود خوردم دوباره گذاشتمش سرجاش 

من واقعا نامرد نیستم تکلیف چیه؟ 

اتفاقا نامردی زیاد دیدم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740
سلام  استارتر من فرض کردم فنجون مال من نیست فقط توش قهوه بود خوردم دوباره گذاشتمش سرجاش  ...

به نظرم تو روابط زیاد احتیاط می کنی شاید

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
2706