2733
2734
عنوان

تست روانشناسی واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 35604 بازدید | 419 پست
روم نشد بگم،دور از جونت خخخ

خخخخخ😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

گرگ چون قویه رام نشدنی هست و بنظر خودم خیلی خوشگله خصوصا چشماش

اسب اونم بخاطر زیباییش تند بودنش و مهربونیش

فنجان سرامیکی که توش قهوه هست مینوشم و میزارمش سرجاش

آبشاری که تند داره میگذره

جنگل خوفناک و سرد که رطوبت زیادی هم داره

متاسفم واقعا براتون من مگه با شما حرف زدم؟

من باید واسه تو متاسف باشم روانشناس اول اینکه باید انتقاد مذیر باشه و دوم اینکه وقتی بی ادبی میبینم ب طرف میگم خودشو اصلاح کنه

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
من باید واسه تو متاسف باشم روانشناس اول اینکه باید انتقاد مذیر باشه و دوم اینکه وقتی بی ادبی میبینم ...

عزیزم من روانشناسم از حرف زدن ادنا به مشکل و درونشون پی میبرم شما از من انتقاد نردی توهین کردی

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
2740
عزیزم من روانشناسم از حرف زدن ادنا به مشکل و درونشون پی میبرم شما از من انتقاد نردی توهین کردی

خیلی مونده تا روانشناس بشی درجریان باش

عه!!!😆کجا وقتی میگن طرز حرف زدنت درست نیس توهینه؟؟؟

عجب من فهمیدم کی هستی دیگ حرفی ندارم بای

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
خیلی مونده تا روانشناس بشی درجریان باش عه!!!😆کجا وقتی میگن طرز حرف زدنت درست نیس توهینه؟؟؟ عجب من ...

بله درست می گید شما نفتی با این ترز حرف زدن و ادبت ؟ تعریف کردی ازم😘😂

تستو یه بار دیگه می زارم که نرید بگرید جوابم قبل از صفحه چهارده هست

سوال یک حیوان مورد علاقه+سه ویژگی

سوال دوم دومین حیوان مورد علاقه +سه ویژگی

سوال سوم دید شما نسبت به دریا

سوال چهارم به فنجان می بینید چه جنسیه پره یا خالی چیکارش می کنید

سوال پنج ابشارو خروشان می بینید یا ارام

سوال اخر جنگل رو چه طور نی بینید یه ویژگی

2706