2737
2734
عنوان

تست روانشناسی واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 35604 بازدید | 419 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درست نبود برام

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
تستو یه بار دیگه می زارم که نرید بگرید جوابم قبل از صفحه چهارده هست سوال یک حیوان مورد علاقه+سه ویژ ...

۱_طولی:خوشگل بودنش، تقلید صداش،بانمکی

۲_خرگوش:بامزه جویدنش، ناز بودنش،دقیقا شبیه ادم بودنش

۳-پر از موج های باحال

۴_چینی و گل گلی باشه خالی میزارمش تو بوفه برای نمای بهتر خونم

۵_خروشان خروشان

۶_یه محل دراز و سرسبز ولی حوصله سر بر

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738

اسب نجیب زیبا وفادار

خرگوش نرم زیبا  چالاک

حس ارامش عجیب میده بهم

یه فنجان برنز که توش قهوه خوش عطر هست میشینم  لب دریا و میخورم

ابشاری ارام و زیبا

جنگلی پر از درخت سر سبز  با پرندگان زیبا که پر از امید و حیات است

من گذاشتم رو اوپن تکلیف چیه . ینیی طرف رو به اوج رسوندم 😂

منو بگو بردم شستم فنجونو،  هیچی هم ازش نخوردم. فکر کنم کلا میخوام اطرافیان رو شستشوی مغزی بدم😆

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
و اما سوال اخر تو جنگلی ویژگی جنگل جنگل ترسناک خوفناک  وحشتناک

سگ باوفا خوشگل دوستداشتنی

فنجون چینی سفید و برعکس ....دستشو میگیرم برش میدارم

خروشان و عرض متوسط

جنگل تاریک و ترسناک

راست میگی ؟من خیلی میترسم همش میگم چرا بچه به دنیا آوردم وقتی عاقبت همه مون عدم و نیستی عه؟!!! دلم ب ...

انشااله ک 120 سال زنده باشی و سلامت سایه ات بالای سر بچه هات باشه عزیزم..

ولی ب نظر من مرگ ترس نداره خدای مهربون بنده هاشو تنها نمیذاره نه تو این دنیا و نه در آخرت مخصوصا کسانی ک ب عدل و رحمتش اعتقاد دارن... حضرت محمد (ص)میگن مردم در خوابند، ‌همين که مُردند بيدار مي‌شوند!

ب نظر من اون دنیا خیلی بهتر از اینجا هست چون عدل اونجا حکمفرماست 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2706