2733
2734

من خودم خیلی کم پیش میاد نماز شب بخونم 

ولی وقتی میخونم اصن یه ارامش خاصی میگیرم و حس خوبی بهم میده

از طرفی هم تا حالا حاجتی نخواستم و دعایی نکردم نمیدونم چقدر جواب میده

ولی در کل حس خوبی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

امروز زمان خوندن نماز یکشنبه ذی القعده هم هست 

گفتم بگم اگر دوست داشتید بخونید 🌸

تاپیک آخرم هم گفتم 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2731
اون نمازه که باید اسم 40 نفر رو بگی؟ " شما میگین؟ 

اره نماز وتر هست که یک رکعته

باید واسه چهل نفر مومن دعا کنی

مثلا بگی خدایا ببخش گناهان... (الهم اغفر...)

مثلا من خودم اول میگم پیامبرا بعد چهارده معصوم و بچه هاشون و اینا مثلا حضرت علی اکبر حضرت ابوالفضل

بفد هم بقیه‌شو واسه اعضای خانوادم میگم

وسعت رزق ..وسعت معیشت.. 

ارامش و معاشرت با ادم خوبای روزگار

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

یادمه بچه بودم یه شب خیلی هوس نماز شب کردم که بخونم ولی اصلا بلد نبودم و با همون حس خوابیدم ... صبح داداشم گفت دیشب چیز عجیبی دیدم ! دیدم تو خوابیدی ولی برگشتم دیدم اونور اتاق نشستی داری نماز میخونی ! ترسیدم و با خودم گفتم چرا دو نفر شدی و از ترسم خوابیدم باز