2752
2734

دارم روانی میشم از شدت نشخوار فکری . ترو خدا اول فکر کنین بعدش نظرتون رو بگید . منو دوست پسرم قصدمون خیلی جدیه و قصدمون ازدواج هست . قبل از من با یک دختر دیگه در حد ۳ ، ۴ ماه بوده اما دختره بش خیانت میکنه و باهم کات میکنین . رابطشون اونطور ک تعریف میکنه جدی نبود و هنوز به عشق و دوست داشتن خیای زیاد نرسیده بود . دوست پسرم خیلی بام رو روراسته و کلا دروغ گو نیست و حتی یه موقع هایی میدونست ب ضررشه ولی بم راستشو گف . شهری ک ما زندگی میکنیم خیلی کوچیکه و شهرستانه و جایی جز کافه نداره برای دیت و قرار . ایناهم هنوز چون تازه باهم اشنا شده بودن نمیخواستن کسی بفهمه و خانواده دختره هم خبر نداشتن برای همین فقط میتونستن توی ماشین یا خونه دیت بزارن.حالا امروز داشتیم با خواهرم راجب یچیز حرف میزدیم ک بحث خونه خالی و اینا شد و وقتی بش گفتم ک دوست پسر منم یکی دوبار با اکسش خونه رفتن بم میگه قطعا راب.طه هم داشتن . بعد که به خواهرم میگم خب اگه داشتن ک بهم میگفت اما خواهرم میگه خب ممکنه بت دروغ بگه . بچه ها دارم دیوونه میشم تروخدا بگید بنظرتون هر پسری با یک دختر بره خونه خالی ینی قطعا سک...س داشته؟ اخه هنوز چندماه باهم بودن و بخاطر اینکه شهر کوچک بود و جایی رو نداشت رفتن و دوست پسرم خودش اون اوایل اشناییمون میگفت من با کسی س....کس میکنم که بدونم تا اخرش باهامه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با خواهرته عزیزم ببین من ذهنم بسته نیس اصلا ولی خونه خالی کلا میطلبه😂حتی تا اخرین مرحله هم نرفته باشن تا همین اوایلش یه کارایی کردن بعدحتی اگر دختره سالم هم نباسه بازم به خاطر ناز کردن و اینا تا رابطه یکم جدی نباشه نمیاد خونه

این که حتی تا خونه گرفتنشون هم بهت گفته به نظرم اتفاق خاصی بینشون نیفتاده الکی ذهن خودتو درگیر نکن

تاریک ترین لحظه شب هنگام سپیده دم هست ✨⭐️دانشجو پزشکی ورودی ۴۰۱🩺❣️

چرا به گذشته فک میکنی؟ خب کرده باشه 

چرا مهمه برات

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
حق با خواهرته عزیزم ببین من ذهنم بسته نیس اصلا ولی خونه خالی کلا میطلبه😂حتی تا اخرین مرحله هم نرفته ...

اخه شهر ما خیلی کوچیکه همه همو میشناسن و جایی رو نداریم ک دیت بریم

خوب شاید داشته نمیادراستشو بگه

اخه همیشه بم راستشو میگه و کلا پسر خیلی مهربون و احساسیه و از پسرایی نیست ک دنبال س.....کس باشه . حتی وقتی من اول اشنایی گفتم من با رابطه  داشتن مخالفم گفت اشکال نداره احترام میزارم چون من تورو برای عشق میخوام

2706