2752
2734
حتما عزیزم شاید دلم اروم بشه شاید یه فرجی بشه...برای همتون دعا میکنم شمام برام دعا کنید.راستی بنظرتو ...

پخشش کن بین مردم😍همین...صلواتم هدیه بده ب ایشون

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانوما

تروخدا دعام کنین اینماه منم مامان شم

دلم خیلی شکسته

و با چشای اشکی تایپ میکنم

۲۰۰ صلوات هم من

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2731

۵۰۰تا هم من

تورو خدا برا منم دعا کنید مامان بشم.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
سلام خانوما تروخدا دعام کنین اینماه منم مامان شم دلم خیلی شکسته و با چشای اشکی تایپ میکنم ۲۰۰ صل ...

عزیزم ..منم امشب گریمرفت😢انشالله خدا تا سال دیگا همین موقع بچه بهمون بده

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

پارسال کلی نذر کردم تا نیم شعبان امسال یا نی نی تو بغلم باشه یا تودلم

نشد 

بازم امسال بگم سال دیگه😭

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
سلام خانوما تروخدا دعام کنین اینماه منم مامان شم دلم خیلی شکسته و با چشای اشکی تایپ میکنم ۲۰۰ صل ...

پارسال کلی نذر کردم تا نیم شعبان امسال یا نی نی تو بغلم باشه یا تودلم نشد  بازم امسال بگم سال ...

هر چی خیر و صلاح باشه عزیزم بازم توکل کن

صدتا میفرستم!انشالله حاجت رواشین و دست خالی نمونین امشب و عیدیتونو از اقا بگیرین!برای منم دعا کنین که انشالله بچم سالم به دنیا بیاد

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

سلام روياي عزيزم منم هستم ٥٠٠ تا صلوات ميفرستم 

مطمئنم كه به زودي نيني مياد تو دلت مياي و خبر شو ميدي 🌹🌹

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻
سلام روياي عزيزم منم هستم ٥٠٠ تا صلوات ميفرستم  مطمئنم كه به زودي نيني مياد تو دلت مياي و خبر ...

مرسی پرنس مهربونم 😍😘

2706