2733
2734
انشاءالله که درست باشه

انشاءالله که بارداری شب به دلم افتادی واست دعا کردم بیا و با خبر خوب خوشحالمون کن خدایی نکرده نشد هم ناراحت نشو و نا امید نشد خدا بزرگه ....بلاخره میشه ....

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
سعی کن آروم باشی دعا بخون،ذکر بگووو تو که همیشه مارو نصیحت میکردی مطمئن باش لطف خدا شامل حالت شده ...

گلم انشاءالله بعدی تویی ....اصلا نا امید نباش خدا به همه میده به تو هم یه نی نی خوشگل میده فقط تا میتونی بی خیال باش و اصلا فکر نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم. انشاءالله به زودی زود خبر بارداریت رو بهمون بدی. بخدا همگیتون رو دعا میکنم. 

تبرررریک گلم انشاءالله همه چی خوب پیش میره و سالم میاد بغلت

بچه ها من اون تخمدانی که کیست دارم خیلی درد میکنه شب احساس میکردم همین الانه که پریود شم ساعت 4 وقت دکتر دارم استرس منو برداشته 

2731
گلم انشاءالله بعدی تویی ....اصلا نا امید نباش خدا به همه میده به تو هم یه نی نی خوشگل میده فقط تا می ...

اره عزیز دلم اتفاقا بیخیالم

قطعا که خدا خودش بهترین زمان رو برام در نظر گرفته

پس بی تابی کردن فایده ای نداره

دلم آرومه 

امیدوارم به لطف و رحمت خدا🤗😍😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2738
خدارو شکر بچه ها بتام 470 شده. ولی مسئول آزمایشگاه گفت بازم کمه. 

عزیزم

۱۷۵ بود.دوبرابرش میشه ۳۵۰

براتو ۴۵۰ اس

ببرش پیش متخصص ببین چی میگه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
فردا میرم.یعنی میگی خیلی زیاد رفته بالا

هر ۲۴ ساعت باید دوبرابر بشه

یا هر ۴۸ ساعت؟

چند ساعت پیش آزمایش دادی؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
خدارو شکر بچه ها بتام 470 شده. ولی مسئول آزمایشگاه گفت بازم کمه. 

وا داره سیر طبیعیش رو طی میکنه پس فردا بری انجام بدی تقریبا ۱۰۰۰ میشه

کاملا درسته اصلا کم نیست

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706