2733
2739
😍😍😍😍 انشاالله.ممنون عزیزم امیدوارم جفتمون به زودی طعم مادربودن روبچشیم کارام تموم شه باید دوب ...

خیره انشالله

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
من همیشه توکلم به خداست گاهی وقتا که چیزی میگم سریع بعدش ریکاوری میکنم. ممنونم ازت بخاطر قلب مهربونی ...

افرین

ریکاوری خیلی مهمه.برامن سخته😅

مهربونی از خودته😉😁

پس میرم  دکتر

پناه برخدا😊

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و صبح بخیر.هفته قبل بعد ۲ روز تاخیر بی بی چکم مثبت شد و آز دادم بتا ۷۲۶ بود الان باید هفته ۶ باشم اما هیچ علائم بارداری ندارم فقط موعود پری یکم سینه هام حساس شده بود که اونم رفع شد خیلی نگرانم ایا ممکنه چون علائم ندارم پوچ یا خارج رحمی باشه؟ تنها علائمم نبود پری و گرسنگی زیاد هس

سلام و صبح بخیر.هفته قبل بعد ۲ روز تاخیر بی بی چکم مثبت شد و آز دادم بتا ۷۲۶ بود الان باید هفته ۶ با ...

عزیزم خودت رو زیاد نگران نکن. رفتی پیش دکتر؟ شاید چون هنوز زوده، یا کلا ویار نداری

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2742
عزیزم خودت رو زیاد نگران نکن. رفتی پیش دکتر؟ شاید چون هنوز زوده، یا کلا ویار نداری

سلام عزیزم آره هفته قبل دکتر رفتم سونو و آزمایش نوشت گفت ۳ هفته دیگه انجام بده.البته مادرم هم ویلار آنچنانی نداشته میگفت من فقط خیلی کم حالت تهوع داشتم.هفته قبل موقع غذا خوردن منم حالت تهوع داشتم اما الان تمام علائمم از بین رفته.شما آزمایش دادی؟

به شوهرم گفتم خودكاريه روژان بگير حتي عكسشم براش فرستادم كه اشتباه نگيره باز اومده خونه ميبينم مديكو ...

مدیکور خودکاری هم خوبه.

این که خوبه دیشب رفتیم نان بخریم صدبار تو خونه تو ماشین جلو مغازه میگم نان نداریم نان بخر آخرش میبینم داره تخم مرغ میخره. صداش میکنم میگم نان بخر فقط تخم مرغ داریم برمیگرده میگه مگه نگفتی تخم مرغ بخرم!!!!

بچه ام ذهنش مشغوله

فدات بشم عزیزم هستم همین دورو ورام زیاد نمیام تاپیک

سلام عزیزم خوبی. انشاءالله هرجا هستی دلت خوش تنت سالم جیبت پرپول و حاجتات برآورده باشه.

نیلو برام خیلی دعا کن بد گرفتار شدم

2740
افرین ریکاوری خیلی مهمه.برامن سخته😅 مهربونی از خودته😉😁 پس میرم  دکتر پناه برخدا😊

خودت باید بخوای تلخ ها رو کنار بزاری. فکر کردن و پیش رو گرفتن دردی رو درمون نمیکنه.

قربونت عزیزم. آره بری بهتره. انشاءالله که خوب شدی.

اسی جون(بهار  ) تا حالا عنبر نسارا استفاده کردی???

سلام عزیزم آره هفته قبل دکتر رفتم سونو و آزمایش نوشت گفت ۳ هفته دیگه انجام بده.البته مادرم هم ویلار ...

ادم‌ها متفاوت هستن گلم. من الان دسشویی رفتنم زیاد شده. مامانم اینطور نبود. ماملنم سر هر بچه‌ش یه ویار متفاوت داشت

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

بيبي زدم منفي شد

بازم خداروشكر حداقل هاله ننداخت باز كه اعصابمو بهم بريزه☹️

ولي باز از ديروز ببخشيد ترشحم صورتي شده اخه چه مرگمه😭😭😭زيره دلمم يه وقتايي يه كم تير ميكشه

مهربون باشيم 🥰❤️
خودت باید بخوای تلخ ها رو کنار بزاری. فکر کردن و پیش رو گرفتن دردی رو درمون نمیکنه. قربونت عزیزم. آ ...

قربون بهار گفتنت😄

نه 

اصلا نمیدونم از کجا باید بخرم

چطور استفاده کنم

یتاپیک دیگه میگفت

من خیلی عفونت داشتم

نوره یا همون واجبی که استفاده میکردم عفونتم خوب شده

ازون بدبو ها باید بگیری

اینو میخوام اسنفاده کنم

ولی فکر میکنم همسایه ها بریزن سرم🤣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
امروز پریود شدم 😔😔😔

عزیززممم. میدونم کنار اومدن با پریود سخت ترین قسمت قضیه س ولی حتما خیری توشه. امیدت به خدا باشه

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
به به مامان نیلا جون خوبی فسقل در چه حالیه. ای جانم ممنونم انشاءالله

والا من قندم لب مرزه. نمیتونم رژیم غذایی هم بگیرم از بس گشنم میشه همش درحال خوردن نون و برنجم. حالا قراره برم دکتر غدد ببینم چی میگه بهم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
2706