2752
2734
مبارکه دیگه چی میخوای مامان خانوم ایشالا پا قدمش سبک باشه واسه ابج و مامان ایاز اسپرینگ و بقیه منتظر ...

ممنونم عزیزم. پس این لکه‌های قهوه‌ای همراه با درد زیر شکم برای چیه؟

ایشالا ک مامانای منتظر به زودی نطفه‌ی کوچیکشونو به شکم داشته باشن

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
ممنونم عزیزم. پس این لکه‌های قهوه‌ای همراه با درد زیر شکم برای چیه؟ ایشالا ک مامانای منتظر به زو ...

شاید از لانه گزینی باشه حالا شما ازمایش بده مطمین شو

خدایا شکرت که همیشه حواست بهم هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید از لانه گزینی باشه حالا شما ازمایش بده مطمین شو

اتفاقا من هم ب لانه گزینی شک کرذم ک رفتم بی‌بی‌چک زدم😅

اره. تا فردا خدا چی بخواد

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
منم یه هفته پیش ازم خون اومد،فردا شبش هم دو قطره لک دیدم...تقریبا دو سه روز دیگه باید پریود بشم،البت ...

عزیزم ان شالله که مامان یک نی نی شیطووون شده باشی❤️

خداجونم لطفا منو به مراد دلم برسون ❤
2731
انشاء الله. ممنونم بابت دعای زیبات سپاسگزارم

فدای تو خاانوم😙

الهييييي❤️❤️❤️❤️ نترسونش گناه داره فرار ميكنه از ترسش نميادا منم خستم خيلي خستهههههه با كوچيكترين ح ...

بزار دستم بهش برسه دمش رو کوتاه میکنم. امروز خیلی گریه کردم نه بخاطر بچه بخاطر شوهرم. انشاءالله خدا به زودی جواب همه ی سختی هامون رو با دادن فرزندانی سالم و صالح از تنمون دربیاره.

خدایا مگه نگفتی از تو حرکت از من برکت. به حق خانم معصومه بخاطر شوهرم نه من رو سیاه لطف و عنایتی ویژه در حقمون کن. خدایا نه من تنها کل منتظرا که میدونم چی میکشن 

عزیزم توکل کن فقط خدا باید جوابتو بده...اگه لایق باشم خدا جواب دعامو برات میده... زخم منو ب ...

من همیشه توکلم به خداست گاهی وقتا که چیزی میگم سریع بعدش ریکاوری میکنم. ممنونم ازت بخاطر قلب مهربونی که داری.

برای منم با همون چشم دید   گفت اول چند دوره دارو میدن اگه خوب نشد با یه دوربینی نگاهش میکنن اگه ناراحتی ایجاد نکنه دیگه کاری بهش ندارن اما اگه بد باشه فریز میکنن. به نظرم از این سر برو چون خود پریودی وضغیت رو بدتر میکنه. برو معاینه بشو بهتره

دوستان تاحالا بيبي چك خودكاري مديكور استفاده كرديد؟؟ كاذب داره يا نه؟ اونم مثل قطره چكونيش الكي هاله ...

تا حالا هرچی خودکاری استفاده کردم دقیق بوده ندیدمم خطا داشته باشه

تا حالا هرچی خودکاری استفاده کردم دقیق بوده ندیدمم خطا داشته باشه

به شوهرم گفتم خودكاريه روژان بگير حتي عكسشم براش فرستادم كه اشتباه نگيره باز اومده خونه ميبينم مديكور گرفته ميگم اين چييييهههه ميگه همونه كه گفتي ديگه عكسو نشون دادم اينو داد گفتم اخه تو خودت ببين اين شبيه اون عكسه ؟!!!!!

اخه چرااين مردا يه ذره دقت ندارن خدا🤦🏻‍♀️🤨😁از رو عكس هم باز اشتباه گرفته

مهربون باشيم 🥰❤️
به به نیلو جون چشم ما روشن. نیستی دختر خوب

فدات بشم عزیزم

هستم همین دورو ورام

زیاد نمیام تاپیک

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706