2733
2734

[QUOTE=107011126]احساسم اینو نمیگه😳😳😳😳😳بدجوری سرما خوردم قرص هم نمیخورم میگم حالا شاید حامله باشم ضرر داره یعنی ...[/QUOT

خدا بزرگه انشاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ايشالله كه بارداري عزيزممم😍😍😍 بذار با ادرار غليظ بيبي چك بزن يكي دو روز ديگه

خدا از دهنت بشنوه گلم حالا ببینیم چی میشه فردا صب بازم میزنم

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
2731

سلام دوستان این دو روز خیلی حالت پری دارم و تنها چیز جدید اینه که سمت راست یا گاهی سمت چپ زیر دلم تیر میکشه و درد میکنم پاهام خیلی ضعف میره 

نمیدونم باردارم یا میخوام پریود بشم😔

سلام دوستان این دو روز خیلی حالت پری دارم و تنها چیز جدید اینه که سمت راست یا گاهی سمت چپ زیر دلم تی ...

منم موعدم پسفرداس ولی از دیروز یکم لک قهوه ای تیره دارم درد پهلو و دل دردم دارم. منتظرم ببینم چی میشه ولی فک میکنم قراره پریود شم

فردا اگه لکه بینیم تموم شه بیبی میزنم اگه نه که پس حتمن میخوام پریود شم

کار خوبی میکنی عزیزم ایشالله تو خونه جدیدت خدا یه جفت دخمل و پسر خوشگل بهت میده

😍😍😍😍

انشاالله.ممنون عزیزم

امیدوارم جفتمون به زودی طعم مادربودن روبچشیم

کارام تموم شه باید دوباره برگردم اهواز.همسرم اونجاشاغله.همین راه دوری که باعث این اتفاق شد😟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

بچه ها من دو روز ترشحات قهوه ای تیره داشتم تا دیروز عصر که قطع شد امروز صب پریود شدم

همیشه موقع پریودم دل درد داشتم الان پهلو درد دارم انگار تخمدونام درد میکنن از چن روز قبلم درد داشتن

از چی میتونه باشه بنظرتون؟

کسی تجربشو داره؟

عفونت ندارم کیست و تنبلی هم ندارم

بچه ها من دو روز ترشحات قهوه ای تیره داشتم تا دیروز عصر که قطع شد امروز صب پریود شدم همیشه موقع پری ...

کسایی که درحال اقدامن ب دلیل استرس هورمونهای بدنشون کم وزیادمیشه.ضمن اینکه بدن داره خودشو برای بارداری آماده میکنه.فک نکنم چیز مهمی باشه

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
کسایی که درحال اقدامن ب دلیل استرس هورمونهای بدنشون کم وزیادمیشه.ضمن اینکه بدن داره خودشو برای باردا ...

شیریییین چیکار کنم من؟ هرچقدرم تلاش میکنم بیخیال باشم ولی بازم روز اول پریودم بدجوری بغض دارم و ناراحتم

میترسم هیچوقت نشه

پس کی قراره بدمون آماده بارداری بشه؟   

2706