2733
2734
عنوان

معرفي دكتر زنان و نازايي شيراز

| مشاهده متن کامل بحث + 9573 بازدید | 40 پست
من خوبه ضخامت رحمم این دفعه نه ونیم بودولی یه فولی بیست داشتم ویه شونزده دیگه باخداست نمیدونم بگیره ...

عزيزم تو پريود كه سونوتون كرد چند بود ضخامت؟

اخه من هر سري تو پريود حدود ٣/٥-٤ و روز ١٢ ميشه ٥/٥-٦

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آشناها رفتن..خودم پیش بوستانی میرم‌.میخاستم بهتون معرفیش کنم یادم رفت اسمشو بنویسم.ژاله بوستانی..الب ...

ممنون گلم برا باردار شدن ميرفتن؟

نمیدونم فولیکول خوب فقط یکی داشتم نداد امپول

فولي ١٦ هم كه عاااليه هر دوش خيلي خوب بوده

ايشالله دو قلوووو بشههههه😍😍😍😍

2742
ممنون گلم برا باردار شدن ميرفتن؟

اره

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
عزيزم تو پريود كه سونوتون كرد چند بود ضخامت؟ اخه من هر سري تو پريود حدود ٣/٥-٤ و روز ١٢ ميشه ٥/٥-٦

عزیزم فک کنم شش بودمن همیشه ضخامت رحمم خوبه ...من ایوایم یکم دردداشت چون بادستگاه معاینه دهانه رحمم کامل بازنشددوباره یه دستگاه دیگه ردکردتا بازکرددهانه رحمم رویکم خونریزی کردم گفت اشکال نداره بخاطردستگاهه ...گفت پنج دقیقه بعدش میتونی بلندشی ولی من خودم تاچهل دقیقه درازکشیدم

فولي ١٦ هم كه عاااليه هر دوش خيلي خوب بوده ايشالله دو قلوووو بشههههه😍😍😍😍

ممنون عزیزم انشاا...شماهم بزودی بارداربشین اخه من ازخوزستان میام هزینش به کنارخیلی اذیت میشم توراه چون طولانیه هشت ساعت توراهیم 

ممنون عزیزم انشاا...شماهم بزودی بارداربشین اخه من ازخوزستان میام هزینش به کنارخیلی اذیت میشم توراه چ ...

واقعااا؟؟

اينهمه راه هر ماه دوبار از اونجا مياي؟

2738
هاا بخدا من خودم گفتم برام ایوایرانجام بده شایدزودنتیجه بگیرم چکارکنم

الهيييي

عزيزم انشالله كه باردار ميشي اين ماه

دو هفته ديگه خبر بارداريتو همين جا بهم بده😍😍