2733
2739
عنوان

معرفي دكتر زنان و نازايي شيراز

9432 بازدید | 40 پست

خانوما لطفا كسي هست تجربه داشته باشه؟

من تنبلي دارم و دكترم لتروزول بهم داد و دو ماه خوردم باردار نشدم ولي دليل عوض كردنش هم تعطيل كردن زياد مطبش هست كه مريضا سرگردون ميشن

دكتر خوب و بااخلاق كاربلد سراغ دارين؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر عمویی   ولی فکر نکنم قبولت کنه      درمنگاه طهری میشینه  

ممنون عزيزم

مطب خصوصي ميخوام

حوصله مطهري و شلوغيش رو ندارم

دکترمژگان صیادی همه میگن خوبه منم فعلا زیرنظرش هستم دوروزپیش آیوای کردم

عزيزم دكتر من دقيقا ايشونه

اما خيلي مطب رو تعطيل ميكنه

مثلا من بايد امروز فردا كه تو پريود هستم برم سونوم كنه اما تا سه شنبه مطب تعطيله

برو پیش عالم زاده. البته تحت هیچ شرایطی قبلش نگو برا نازایی داری میری. وگرنه اجازه نمیدن بری داخل. وقتی رفتی داخل بگو میخوام معاینه بشم یا تست پاپ اسمیر بدم یا پریام نامنظمه و ... بعدش به خود دکتر بگو برا نازایی یه کاری کنه. هرکس تا حالا رفته پیشش دست خالی برنگشته. البته اگر منشیش بفهمه برا نازایی میری پیشش راهت نمیده ولی خود دکتر کارت رو راه میندازه

چند ماهه لتروزول بهم داده فعلا باردار نشدم

نميدونم چكار كنم

عيد هم كه كلا نبودن! 

2740
برو پیش عالم زاده. البته تحت هیچ شرایطی قبلش نگو برا نازایی داری میری. وگرنه اجازه نمیدن بری داخل. و ...

چرا مگه برا باردار شدن دارو نميده؟! 

بيتا جان شما هم لتروزول خوردي و طبيعي اقدام كردي و نشد بعد آي يو آي كردي؟

چرا مگه برا باردار شدن دارو نميده؟! 

نه. کلا کارای مربوط به بارداری و نازایی رو انجام نمیده، یعنی اگر قبل از رفتن پیش دکتر بفهمن برا اینکارا داری میری پیشش ویزیتت نمیکنه ولی وقتی رفتی پیشش دیگه کاریت نداره و بهت دارو میده. من باردار بودگفتم میشه شما دکترم باشین؟ گفت من کارای مربوط به بارداری و نازایی رو انجام نمیدم ولی هروقت مشکل داشتی بدون اینکه به منشیم بگی بارداری بیا پیشم تا مشکلت رو حل کنم

چند ماهه لتروزول بهم داده فعلا باردار نشدم نميدونم چكار كنم عيد هم كه كلا نبودن! 

واقعاا چندوقته زیرنظرشی؟من هفت ماهه زیرنظرشم ولی من قبلا دارواستفاده کردم فایده نداشت باراول ک رفتم زیرنظرش گفتم چنددوره دارواستفاده کردم لاپاراسکوپی برام انجام داد ولی بعدازشش ماه بازم باردارنشدم ماه پیش گفتم برام ایوای انجام بده برام انجام داد اتفاقا برامن همین پنجشنبه انجام دادولی احساس میکنم زیاد توجه نکردبهم چون امپول ازادسازی بهم ندادبنظرم چون خوردبه تعطیلات الکی گفت نیازنداره

واقعاا چندوقته زیرنظرشی؟من هفت ماهه زیرنظرشم ولی من قبلا دارواستفاده کردم فایده نداشت باراول ک رفتم ...

دقيقا به منم امپول ازاد سازي نداده و فقط لتروزول و متفورمين و يه مشت تقويتي كه هر ماه بايد پونصد بدم تقويتي ها و پونصد هم ويزيت و سونوي خوده دكتر ولي هيچي به هيچي

حتي نميشه درست باهاش حرف بزني از بس همه تو اتاق هستن!

ولي الان بيشتر بخاطر تعطيلي زياد مطبش خسته شدم

2706