2733
2734
عنوان

معرفي دكتر زنان و نازايي شيراز

| مشاهده متن کامل بحث + 9727 بازدید | 40 پست
واقعاا چندوقته زیرنظرشی؟من هفت ماهه زیرنظرشم ولی من قبلا دارواستفاده کردم فایده نداشت باراول ک رفتم ...

سه ماهه

اين ماهم كه پريود شدم و حامله نبودم طبق معمول بايد روز ١-٣ پري برم پيشش كه تا روز ٦ پريم مطبش تعطيله

چكار كنم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
بيتا جان شما هم لتروزول خوردي و طبيعي اقدام كردي و نشد بعد آي يو آي كردي؟

اره من چندین دوره لتروزل خوردم فایده نداشت تنبلی تخمدان شدیددارم لاپاراهم کردم شوهرم هم اسپرمش کم تحرکه...ببخشیدشما بعدازاینکه لتروزل مصرف کردی براسایزفولیکول هم سونومیدادی ببینی تغییرکردن یانه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من چندین دوره لتروزل خوردم فایده نداشت تنبلی تخمدان شدیددارم لاپاراهم کردم شوهرم هم اسپرمش کم تح ...

اره عزيزم خودش ميگفت بايد سيكل بياي،منم ميرفتم فوليكول داشتم ولي ميگفت برو به اميد خدا فقط نزديكي كن😄امپول ازاد سازي نميداد! تازه من بعدشم خودم باز سونو واژينال بيرون ميدادم 

منم تنبلي دارم و بدون دارو تخمك ندارم

سه ماهه اين ماهم كه پريود شدم و حامله نبودم طبق معمول بايد روز ١-٣ پري برم پيشش كه تا روز ٦ پريم مط ...

عزیزم چون شماتازه دارواستفاده کردی بخاطرهمین فعلا لتروزل بهت داددفعه بعدک رفتی حتما براخودت وشوهرت دوباره ازمایش مینویسه وداروهای دیگه میده ....نمیدونم چراامپول ازادسازی نمیده ،هی میگفت قراره برم یزدحتما بهلطرهمین تا سه شنبه تعطیله

2731
عزیزم چون شماتازه دارواستفاده کردی بخاطرهمین فعلا لتروزل بهت داددفعه بعدک رفتی حتما براخودت وشوهرت د ...

٣ ماهه ميخورم اخه

قبل از دادن دارو همهههه ازمايشا رو جفتمون داديم پاپ اسمير هم دادم

اره عزيزم خودش ميگفت بايد سيكل بياي،منم ميرفتم فوليكول داشتم ولي ميگفت برو به اميد خدا فقط نزديكي كن ...

بعدش ک سونوواژینال انجام میدای فولیکولات بدون امپول ازادمیشدن یانه؟نمیدونی سایزشون چندبود،،،عزیرم اگه دیگه جواب ندادبادارووشوهرت مشکل نداشت بهت میگه بیا لاپاراسکوپی کن

٣ ماهه ميخورم اخه قبل از دادن دارو همهههه ازمايشا رو جفتمون داديم پاپ اسمير هم دادم

اره لتروزل یاکلومیفن بایدیه دوره سه ماهه استفاده کنی اگه جواب نداددوباره درمانش روتغییرمیده؟شوهرت مشکل نداره

بعدش ک سونوواژینال انجام میدای فولیکولات بدون امپول ازادمیشدن یانه؟نمیدونی سایزشون چندبود،،،عزیرم اگ ...

مثلا يه ماهش

پيش خودش روز ١٢ سونو كرد گفت چهار تا فوليكول داري ١٦-١٣-١٣-١٣ 

يه امپول داد برا بزرگ تر كردن فوليكولا كه همون شب زدم و گفت چون سايزشون يه اندازه نيست نميشه برا ازاد سازي امپول بهت بدم

فردا شبش رفتم بيرون سونو واژينال دادم فوليكول ١٦ شده بود ٢٤!! و بقيه همون ١٣ بودن

چهار روز بعدش باز بيرون سونو دادم گفت فقط يه فوليكول ١٧ داري

من نميدونم ازاد شدن يا اينكه جذب شدن(چون اگه فوليكول ازاد نشه يا كيست ميشه يا خودبخود جذب ميشه)

ولي به هر حال با اقدام منظم باردار نشدم

اره لتروزل یاکلومیفن بایدیه دوره سه ماهه استفاده کنی اگه جواب نداددوباره درمانش روتغییرمیده؟شوهرت مش ...

كلوميفن كه نميده ميگه ضخامت رحم رو كم ميكنه

ازمايش شوهرم خوب بود

شما صخامت رحمت چند بود كه اي يو اي كردي؟اخه اگه كم باشه جنين نميتونه خودشو به رحم بچسبونه و دفع ميشه حامله نميشيم

دکتر نجمه سمیعی هم فکنم خوب باشه..و دکتر کاملیا حمیری

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
كلوميفن كه نميده ميگه ضخامت رحم رو كم ميكنه ازمايش شوهرم خوب بود شما صخامت رحمت چند بود كه اي يو ا ...

من خوبه ضخامت رحمم این دفعه نه ونیم بودولی یه فولی بیست داشتم ویه شونزده دیگه باخداست نمیدونم بگیره یانه اخه امپول ندادک ازادبشه گفت بدون امپول بهتره ولی تونی نی سایت هرکی ایوای انجام دادهمش امپول استفاده میکردن،،،ولی بااین حال همه میگن دکترخوبیه یکی ازهمشریام بعدازده سال پیشش ایوای انجام دادباردارشد

من خوبه ضخامت رحمم این دفعه نه ونیم بودولی یه فولی بیست داشتم ویه شونزده دیگه باخداست نمیدونم بگیره ...

چرا بدون امپول بهتره؟منظورش از جهت خطر دوقلو شدن؟!

من خوبه ضخامت رحمم این دفعه نه ونیم بودولی یه فولی بیست داشتم ویه شونزده دیگه باخداست نمیدونم بگیره ...

راستي عزيزم اي يو اي درد هم داشت؟

بعدش بلافاصله بلند شدي يا ميذاره كه بخوابي؟

بعدشوهرتون كي نمونه داد برا تزريق؟

آشناها رفتن..خودم پیش بوستانی میرم‌.میخاستم بهتون معرفیش کنم یادم رفت اسمشو بنویسم.ژاله بوستانی..البته برای معاینه و چکاپ و پاپ اسمیرو سونو رفتم پیشش..دقتش بالاست

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..