2733
2734
عنوان

پکیج برای استخدامی آموزش و پرورش

263 بازدید | 17 پست

بچه ها کسی پکیجی که کامل باشه و خوب باشه سراغ داره؟ یا اگر کسی پارسال در ماده ۲۸ جذب شده می‌تونه کمکم کنه،خیلی استرس دارم. آخه برای مصاحبه دعوت شدم ولی هیچی فعلا تمرین نکردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه پکیج کاملی میشناسم خیلی خوبه اتفاقا هم ویدیو دارن هم جزوه دارن هم صوت دارن واقعا فوق العاده هست ...

عجیبه من تا حالا اسم learningforus را نشنیدم،کارشون خوبه؟

کارشون عالیه بابا، ویدیو شبیه سازی مراحل دارن جزوه برای مصاحبه عمومی دارن و... اصلا تیم تخصصی هستن که معلمان و دانشجو معلم ها و تیم روانشناسی دارن.

2740
کارشون عالیه بابا، ویدیو شبیه سازی مراحل دارن جزوه برای مصاحبه عمومی دارن و... اصلا تیم تخصصی هستن ک ...

واقعا چه جالبه،تاحالا پکیجی ندیدم این ها را داشته باشه برام عجبیه

کارشون عالیه بابا، ویدیو شبیه سازی مراحل دارن جزوه برای مصاحبه عمومی دارن و... اصلا تیم تخصصی هستن ک ...

داخل ایتا یا تلگرام کانالی چیزی ندارن برام بفرستی؟

سلام منم یکی از دوستام بهم معرفی کرد اینو . یه گروه جدید هستن ولی خیلی خوب کار کردن ... یعنی هم فیلم دارن نه فقط آموزشی بلکه شبیه سازی شده دارن از مراحل تخصصی که هیج جا گیر نیاوردم من ... جزوه شون هم فوق العاده ست ...یه بازدید بکن حتما www.learningforus.com

[QUOTE=337109855]آره دارن، آیدی کانال تلگرام و ایتاشون learningforus@ هست[/QU

فقط پکیج مصاحبه نیست ها .... جالبه کلی ادم از این ماده 28 ای هایی که پارسال قبول شدن هم دارن به عنوان مشاور میتونی مثلا یه مشارو داشته باشی حدودا 170 اینا هم بود تو همون سایت شون زده بود www.learningfous.com

نوین استخدام بگیر

اینی که من میگم خیلی از بقیه پکیج ها جلوتره بابا ... فقط جدید هست نمیشناس وگرنه فوق العاده ست...حتی برای بخش احکام و اینا که بخش عمومی هم هست فیلم اموزشی دارن ...

2706