2737
2739
عنوان

من دارم سالهای بارداری و مادرشدن رو رد میکنم ،خداحافظ مادرانگی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 7382 بازدید | 380 پست

عزیزم زندگی شخصیته هر تصمیمی میتونی بگیری من با عنوانت فکر کردم مشکل ناباروری دارین... منم یه دوست داشتم که با شوهرش توافق کرده بودن بچه دار نشن فکر کنم شوهرش رفت وازکتومي کرد ... 

...Keep Calm and Nothing Else Matters

همه ما سختی ها پستی بلندی هایی داشتیم و داریم تو زندگی اینکه شما بچه نیاری چیزیو تغییر نمیده خودتو ار کلی حس و عشق مادرانه محروم کردی

خیلیا با وجود کلی سختی و محرومیت بچه هایی بزرگی تربیت و تحویل جامعه دادن و افتخارش نصیب همون مادرا شد

شما با دید منفی به این قضیه نگا کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واه استاترجون این چه طرز فکریه شماداری عزیزم؟؟؟ یعنی اینهمه آدم بچه میارن بفکر دردای انسانی نیستن خب درد کشیدن سختی جزیی ازهمین زندگیه مگه میشه نباشه بنظرم یه تجدیدنظر اساسی بکن دراین مورد و صددرصدمشاوره برو 

میشه واسه حاجتم ازته دل صلوات بگین
2728
عزیزم کاش حالا که این فداکاری رو کردی برای بچه هایی که مادر ندارن حست رو خرج کنی

دقیقا خیلی فداکاری بیشتری میخاد مادری کردن برای بچه ای وه خودش نخواسته ولی یهو تنها شده😞😞

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
عزیزم کاش حالا که این فداکاری رو کردی برای بچه هایی که مادر ندارن حست رو خرج کنی

اره اما شوهرم پیگیر نیس

بعدم ما دوتا آدمای متشرعی هستیم نسبتا، مسایل شرعیش دغدغس

اینکه دختر ب اون نامحرمه و پسر ب من، کسی روهم نداریم شیرش بده محرم شه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
ببخشین ولی این چه استدلالیه؟اونقد عاشقشم که نمیزارم بیاد😐بچه ها عاشق زندگین دختر خودم هزاربار تاحال ...

تو بچگی اره

بعدها چی ؟

وقتی نمیدونم بعد نظرش چیه میترسم و میگذرم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اره اما شوهرم پیگیر نیس بعدم ما دوتا آدمای متشرعی هستیم نسبتا، مسایل شرعیش دغدغس اینکه دختر ب اون ...

شما متشرع نیستید.

اگر بودید این نگرش و اعتقادات رو نداشتید. والسلام

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
اکه همه بخان این ایثار گری رو بکنن نسل آدمیت منقرض میشه😐😐

بهتر  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
همسرت هم راضیه؟

هربار پرسیدم بچه، میگه اره میخام

اما هیچوخ خودش بحث بچه رو نگفته

اقدامیم نکرده

تو بچگی اره بعدها چی ؟ وقتی نمیدونم بعد نظرش چیه میترسم و میگذرم

نمیدونم والا.من که با تمام مشکلات بودنو به نبودن ترجیح میدم ایشالا که دخترمم همینجور بشه.و ایشالا که شمام تصمیم درستی گرفته باشی برا زندگیت