2737
2734
عنوان

من دارم سالهای بارداری و مادرشدن رو رد میکنم ،خداحافظ مادرانگی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 7382 بازدید | 380 پست

داری اشتباه بزرگی میکنی

زندگی با همه دردا و سختیا و بیرحمیاش قشنگیای خودش رو داره، لذتای خودش، ساعات خوش. تجربه زیبای دیدن دنیا، موفقیت، خوشبختی، شادی و ... . 

هم خودت و همسرت رو از لذت بزرگ بچه محروم نکن و هم حق حیات رو از موجودی که میتونه باشه و زندگی کنه نگیر. یه روز بدجوری پشیمون میشی

اینم بگم من از اونایی هستم که به جبر جامعه و فشار همسر تن دادم به مادر شدن، خیلی هم مادری کردن برام سخت بود و هست اما الان که عروسک کوچولوم شبا بین من و باباش غلط میزنه و میخنده و شیطونی میکنه و نمیذاره بخوابیم دلم غنج میره و با کل دنیا و هرچی توشه عوضش نمیکنم

اره اما شوهرم پیگیر نیس بعدم ما دوتا آدمای متشرعی هستیم نسبتا، مسایل شرعیش دغدغس اینکه دختر ب اون ...

متوجهم ببین قانونش رو دقیق نمیدونم ولی مثل صیغه محرمبت که برای یک دختر میخونن و پدرشوهرش محرم میشه یک همچین حالتی رو ببین چجوری میشه مطمئنا راه داره ولی خب همسرتون هم باید بخوان

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سالهای اخر مادرانگی یعنی تقریبا چه سالهایی؟ چندسالگی   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
شما متشرع نیستید. اگر بودید این نگرش و اعتقادات رو نداشتید. والسلام

!!!!

شما چی قاضی یا متشرع مشخص کنید؟! هرکی بچه نخاد متشرع نیس ؟

عجب

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
واه استاترجون این چه طرز فکریه شماداری عزیزم؟؟؟ یعنی اینهمه آدم بچه میارن بفکر دردای انسانی نیستن خب ...

انقده راحت نظر ندید 

عقیده ها متفاوت هست

استارتر از یه غم مبهم ناشی از تصمیم گیری منطقی اش نوشته 

که طبیعی هست

اینکه چون کسی بچه نمیخواد رو سریع ارجاع به مشاور میدید مثل اینه که من معتقدم هر آدمی  بچه میخواد توی این دور و زمون رو باید برد مشاوره و این نظر رو هم همه جا بگم

صد البته مشاوره برای هر آدمی لازمه ولی نه بخاطر یه تصمیم عقلانی و شخصی

😁
2740

چقدر جالبه تفوت ها . 

من دقیقا به خاطر این بچه دار شدم چون حیفم اومد تو خوشیام نباشه و لذت نبره گفتم اگه پولی هست خوشی هست عشقی هست اونم شریک کنیم چدا تنها باشیم..

دخترم تمام زندگی من
جدال سختیه. دوسش داری و بدت نمیاد بیاد و ببینیش اما وقتی یاد آلام و مصایب انسان بودن میفتی، دلت بر ...

حالت خوبه عزیزم؟؟؟؟به نظرمن هرکس حس مادرانگی وبارداری رونچشه نصف عمرش به هدر می ه ..این حرفا غلطه تومیتونی یه بچه بیاری که باتربیت صحیح رشت کنه ..که ایندهی قشنگ داشته باشه اگه همه مثل شما فکرکنن که هیچ کس باردارنمیشه الان اینقدر هستن ادمایی که برای یه لحظه مادرشدن وبارداربودن خودشونو به هزار درودیوار میزنن..شما نمیتونی اینده ی یه نفرو فقط حدس بزنید رقم زدن سرنوشتش دست خداست نه بنده ی خدا با این فکرها فقط به خودتون ظلم میکنید 

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
چند سالته مگه که داری خدافظی میکنی

۳۴ شد....

زمان گذشت/ روزها از پی هم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
شما متشرع نیستید. اگر بودید این نگرش و اعتقادات رو نداشتید. والسلام

بااینکه انسان خیلی معتقدوسفت وسختی نیستم اما موافقم ....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اره اما شوهرم پیگیر نیس بعدم ما دوتا آدمای متشرعی هستیم نسبتا، مسایل شرعیش دغدغس اینکه دختر ب اون ...

مسئله من حتی اینا نیست

مسئولیت والد بود برام قابل تحمل نیست

چه خودم زاییده باشم چه دیگری

😁