2733
2734
عنوان

من دارم سالهای بارداری و مادرشدن رو رد میکنم ،خداحافظ مادرانگی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 7382 بازدید | 380 پست
با این که با تمام نظراتتون درمورد بچه دار شدن موافقم ولی وقتی اینجوری درمورد همسرتون حرف میزنید فکر ...

شاید اینطور هم باشه نمیدونم عزیز، در کل تو برزخم، نمیتونم تصمیم بگیرم

بچه نمیخام

اما بخاطر فشار محیطی و اجتماعی حس میکنم باید بیارم

و‌بعد بخاطر این دلیله ک میخام

اما چون این دلیل از درون خودم واقعا نشات نگرفته و دلیل خود ذاتیم نیس،بنابراین اصرار و تعجیل و تلاشی براش ندارم

اما درواقعیت هم ذهنم همش مغشوشه و نگران ... آروم نداره

نمیتونم تصمیم بگیرم، تصمیمم بگیرم اقدام سختمه...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بنظر شما من با این شرایط چکارکنم بخاطر تنبلی و مسئولیت پذیرنبودن خودم فعلا نمیخام بچه داربشم.۲۴ سال ...

منم تقریبا همینم اما شنیدم بعضیا میگن بچه ک میاد مادر قوی میشه،‌پرانگیزه میشه، خود ب خود مجبور ب نظم و‌برنامه ریزی میشه ...

الله اعلم

با یه مشاور خوب مشورت کن گلم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تقریبا همینم اما شنیدم بعضیا میگن بچه ک میاد مادر قوی میشه،‌پرانگیزه میشه، خود ب خود مجبور ب نظم ...

من یکم بی انگیزه شدم نسیت ب قبلم

خیلی سخته بچه داری.تقریبا هر روز ب زندگی با یچه فکر میکنم و میترسم ک نتونم مادر خوبی باشم.و هرکس میبینتم فکر میکنه من مشکلی ندارم مثلا ازنظر مالی و باید بچه بیارم.

من یکم بی انگیزه شدم نسیت ب قبلم خیلی سخته بچه داری.تقریبا هر روز ب زندگی با یچه فکر میکنم و میترسم ...

درکت میکنم منم تاحدی همینم

بنظرم مشاور کمک کنه

2731
اوهوم باید برم

موفق باشیییییی