2737
2734

یه حس غریبیه

دلم برای بچه میسوزه و نمیخام بیارمش تو این دنیا

اما اینکه دارم ازین سالهای توان و ظرفیت مادرشدن هم میگذرم غم انگیزه و کمی ترسناک... دلم میگیره خیلی

شاید حس خوبی بود

اما من حتی یکبارم تجربه نکردم ببینم میتونم یانه

ببینم چقد توان باردارشدن دارم

من از تجربش گذشتم، بخاطر انسانی که دلم براش سوخت و نخاستم که بیاد....نخاستم بودن بگیره و رنج و درد رو تجربه کنه، بیماری و هجران و مرگ و همه آلام انسانی رو.

دارم میگذرم از آخرین سالهای قدرت باروری و مادرانگی، تلخه خیلی....اما بخاطر عشقم ب اون موجود پاک و نحیف نیامده سعی میکنم بگذرم ازش

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جدال سختیه.

دوسش داری و بدت نمیاد بیاد و ببینیش

اما وقتی یاد آلام و مصایب انسان بودن میفتی، دلت براش میسوزه و بیخیالش میشی، میزاری ک تو همون عدم خودش خوش باشه طفل معصوم

ایثارگری بزرگی میخاد گذشتن از مادرشدن....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

دلگيره اماكارخوبي كردي به نظرمنم بچه بدنياآوردن تو اين زمونه واقعاظلم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

اشتباه میکنی

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

عزیزم کاش حالا که این فداکاری رو کردی برای بچه هایی که مادر ندارن حست رو خرج کنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
به نظرم اشتباه بزرگی کردی

چرا

گذشت بزرگی میخاد و دلی بزرگتر

جدال سختیه. دوسش داری و بدت نمیاد بیاد و ببینیش اما وقتی یاد آلام و مصایب انسان بودن میفتی، دلت بر ...

اکه همه بخان این ایثار گری رو بکنن نسل آدمیت منقرض میشه😐😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

درک میکنم عزیزم

منم به بچه دار شدن بعنوان مسئله ای بالاتر از زاد و‌ولد نگاه میکنم و بچه دار نخواهم شد

این حس غربت و عجیب گاهی سراغم میاد 

حسی که نمیدونم اگر در زمان و مکان دیگه ای به دنیا می اومدم تجربه اش میکردم یا نه

😁