2733
2739
عنوان

ماجرای عشق نافرجام دوستم

345 بازدید | 34 پست

دوستم بازی کلش اف کلنز و نصب کرد نمیدونم تا حالا داشتین یا نه متاسفانه با یکی از هم کلنی هاش که ایشون مجرد بود و واس تهران آشنا شدن و این آشنایی به اتفاقای بد انجامید و الان دوستم با یه بچه جدا شده و با اون آقا نامزد کرده برام خیلی عجیب غریبه که یه بازی سرنوشت یکیو اینجوری تغییر بده

کوچولوی عزیزمو برام حفظ کن خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه تو این بازی انلاینا که یسری پسرا پیام میدن سریع  پیش خودم فکر میکردم واقعا کسی جواب اینا ...

آره دیگه آدمای احمق همه جا هستن 

2740
ملت عشق چیه نشنیدم اسمشو ؟

ی کتابه معروفه منم بخاطر همین رفتم دانلود کردم خوندم در مورد شمس و مولاناس و ی داستان دیگه ک بطور موازی پیش مبره. کل حرفش هم اینه ک دنبال عشق باشید! تو کتابه ی زنه چنتا بچه و شوهرشو ول میکنه میره با کسی ک عاشقشه!!

❤️🧡💛💚💙💜💖
ی کتابه معروفه منم بخاطر همین رفتم دانلود کردم خوندم در مورد شمس و مولاناس و ی داستان دیگه ک بطور مو ...

اوه چه بد دوس ندارم بخونمش بعد چن تا بچه و همسر رفته سراغ عشقش!!!!!!!!!!!!!

فامیل شوهر من داشته و از طریق بازی با یه زن شوهردار ریخت رو هم و خوش و خرم رفاقت میکردن نکبتا

چه افتضاح واقعا جنبه ی یه بازیم ندارن بعضیا

2706