2733
2739
عنوان

کسی هست که مشکل کروموزومی 7 و 20 داشته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11216 بازدید | 278 پست
بازم ممنونم چرخ فلک عزیزم بابت پاسخگوییت انشالادعامیکنم هرجایی ودرهرمرحله ای اززندگیت بهترینهانصیبت ...

خواهش میکنم کاش تونسته باشم کمک کنم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
برای شما احتمال بالاتره حدود 80 درصد اون برای اشخاص نابارور هسا شما نازایی ندارید و جنین رو بدنتون م ...

وااااااای چقد امیدوارم کردی ممنونم چرخ فلک عزیزم،،همش باخودم میگفتم اینهمه بایدهزینه کنم آخرشم احتمال موفقیتش ۳۰ درصدباشه،،خیلی دوست دارم خیلی ممنونم،خیلی باحرفات خوشحالم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شما احتمال بالاتره حدود 80 درصد اون برای اشخاص نابارور هسا شما نازایی ندارید و جنین رو بدنتون م ...

من ساکن مشهدهستم شماآیااطلاعی درموردمراکزمشهدکه اینکاروانجام میدن واینکه کدومشون بهترن،دارین؟

بله عزیزم فوق لیسانس ژنتیک هستم..سه سال ازمایشگاه ژنتیک کار کردم.... امیدوارم بتونم کمک کنم

شما میدونی هزینه ازمایش ژنتیک قبل بارداری چنده

کاربر سال ۹۴ بودم کرونای لعنتی ترکوندم😪😪
2731

شماانسان خیلی خوبی هستین،اینقددقیق و دلسوزانه اطلاعاتتونودراختیاربقیه میزارین،،متشکرم ازتون،انشالاهرچی ازخدامیخایین بهتون بده دوست عزیزم

اگه جابحا باشه باید از طریق ای وی اف و ژنتیک جابجاش کنن

مال شما جابجا هست فقط؟ مشکلی ندارید؟

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

سلام

من همسرم مشکل کروموزومی داشت

راه حلش پی جی دی است مثل ای وی اف

هزینه و درد زیاد 

انجام دادم اخرشم هیچی

یعنی اصلا توصبه نمیکنم

بعد دو بار سقط و بیخیال شدن باردار سدم و موند

بعد پسرمم باز سقط داشتم الانم پنجمین بارداریم موند

سر پسرم ب حای غربالگری تست دی ان ا دادم اونموقع ۲/۵ هزینش بود چهار و نیم سال پیش

سر این بارداری هم باید انجام بدم

شماانسان خیلی خوبی هستین،اینقددقیق و دلسوزانه اطلاعاتتونودراختیاربقیه میزارین،،متشکرم ازتون،انشالاهر ...

ممنون شما هم همینطور

2740
شما میدونی هزینه ازمایش ژنتیک قبل بارداری چنده

نه عزیزم..من الان اطلع ندارم..ضمنا  حاهای مختلف بخاطر روشی که ایتفاده میکنن یا امکاناتون قیمتاش فرق داره

من ساکن مشهدهستم شماآیااطلاعی درموردمراکزمشهدکه اینکاروانجام میدن واینکه کدومشون بهترن،دارین؟

نه نمیشناسم

تاپیک بزن از اونایی که ساکن مشهد هستن بپرس

نه عزیزم..من الان اطلع ندارم..ضمنا  حاهای مختلف بخاطر روشی که ایتفاده میکنن یا امکاناتون قیمتاش ...

من موقعی که مادر حامله بود سر من ما دو قلو بودیم که به دلیل امکانات نبودن ۳۰ سال پیش مادرم تا زایمان نمیدونسته دوقلوعه من چتد دقیقه زودتر از اون یکی قل به دنیا میام حالا نمیدونم به خطر قصور پزشکی یا چی اون یکی قل انگار اکسیژن به مغزش نرسیده مشکل پیدا کرده از لحاظ ظاهری سالم بود اما دست وپاش تکون نمیتونست بده و حرف بزنه تا ۱۴ سالگی هم زنده بود بعد فوت کرد حالا نمیدونم این مشکل ژنتیکی حساب میشه یا نه قبل بارداری باید منم ازمایش بدم اخه فکر کنم هزینشم زیاد باشه.پسرداییمم مشکل گفتاری و شنوایی داره اینم تاثیررداره چون اقوام درجه یک  حساب میشه؟

من موقعی که مادر حامله بود سر من ما دو قلو بودیم که به دلیل امکانات نبودن ۳۰ سال پیش مادرم تا زایمان ...

خوب هر کاری رو انجام بدید بهتره

الان غربالگری اجباریه و تا حدود خیلی زیاد کمک میکنه

مشکل شنوایی هم نگران نباشید چون الان به هیچ عنوان ناشنوا کامل نداریم... در بدو تولد اگر مشکل داشت حلزون گوش کاشت میکنن و درست میشه

در زایمانهای طبیعی از این اتفاقات میوفته باید عاملش رو بررسی کنید.. در این مورد من اطلاعی ندارم باید پیش پزشک زنان برید قبل از بارداری و مشاوره کنید

اگر خدای نکرده مشکل ژنتیکی بود من در خدمتتونم ولی اینکه مشکل چی هست رو باید پزشک تشخیص بده..

خوب هر کاری رو انجام بدید بهتره الان غربالگری اجباریه و تا حدود خیلی زیاد کمک میکنه مشکل شنوایی هم ...

برای ازمایش ژنتیک هزینه ازمایش زن و مرد جدا میگیرن یا باهمه

برای ازمایش ژنتیک هزینه ازمایش زن و مرد جدا میگیرن یا باهمه

اگر تو خانواده شوهرتون هیچ مشکلی نباشه که معمولا نیازی به ازمایش نیست

اگر در خانواده همسرتونم مشکلی باشه از هر کدومتون جدا میگیرن

اگر یک مشکل فیزیولوژیکی خانم باشه معمولا نیازی که ازمایش ژنتیک نیست اگر مشملی ارثی باشه فقط از شما ازمایش میکیرن

اگر تو خانواده شوهرتون هیچ مشکلی نباشه که معمولا نیازی به ازمایش نیست اگر در خانواده همسرتونم مشکلی ...

نه خانواده همسرم مشکلی ندارن.ممنون از زاهنماییتون

2706