2733
2734
عنوان

شوهرم گفت منوعضو نی نی سایت کن 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3535 بازدید | 185 پست
🤣🤣🤣🤣 آخر با یوسف چیکار کردی زلیخا بهت پا داد

خود را نمایان دادم با دامن های توری و سفید

با گیسو های پریشان

با سیرت سسکی خودم را در دل تخت انداختم  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

[QUOTE=339929232]🤣🤣آره سایت انقد خراب شده نشد ویرایش کنم سررررک نکشید به هرجا اگه بهتون تربیت یاد دادن  ی ضرب‌المثلی هست میگه  لر نه از خودشه از سرگذشتشه  پس گذشته خودتو به رخ دیگران نکش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود را نمایان دادم با دامن های توری و سفید با گیسو های پریشان با سیرت سسکی خودم را در دل تخت انداخ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدایی اینارو از کجا پیدا میکنی چه مغز خلاقی

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2731
بعدش چی شد🙄🙄

بعدش را بگویم

بر تور هایم در بین باد های دستش کناره روی شد 

و قرار شد صاحب فرزند شویم اما پویتفار از راه رسید یویوف را قایم کرد  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

خودت کردی که لعنت بر...باد😂

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706