2733
2734
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9713 بازدید | 389 پست
منم قبلش شما پست گذاشتم گلم وهمین ها رو گفتم  که همه قومیت ها روی فرهنگ ولحجه وزبان وآداب ورسو ...

اوخی عزیزم داداش ندارم بگیرمت واسش صب کن پسرم بزرک شه 😎😂😂

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وییی عامو مو خم صاحاب دارم😎 کورد ختونه روله😍

ای هاوار خوت وتت حز اکی شو کیده کورد نمزانی صاحبو هس 😂

خوشبخت بیت😙

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
2728
اینجوریشو ندیده بودم و نه شنیده بودم‌!!کورد با کورد چادری بد هست 😐 هی 

من یه خواستگار کرد داشتم میگفت چون چادری بودی و بعد دانشگاه عوض نشدی عاشقت شدم.همه یه جور نیستن

خیلی خوشم اومد ....همه جا بد و خوب داره پس بهتره با هم زبون خودتون ازدواج کنین که لهجه ی ماه ...

وای .دیگ زیاده روی میکنید.این همه تعصب خوب نیس

اصلا جایره بهترین آدما رو میدیم ب کردا.خوبه؟

ول میکنید آیاااا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای خدایاتودیگه کی هستی

حالا کردا قورتت میدن😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعصابم داغون نیست شما با پی ام تشخیص میدی من‌اعصابم داغونه؟؟؟؟ باچشم خودتون دیدین کوردا زن دوم گ ...

همچین از کردا میگی انگار همشون از دم پیغمبرن.بابا بین همه آدما خوبو بد هست.کرد خوب داریم.کرد 

بدم داریم

تمام

2740
وای .دیگ زیاده روی میکنید.این همه تعصب خوب نیس اصلا جایره بهترین آدما رو میدیم ب کردا.خوبه؟ ول میک ...

آره خوبه  

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
همچین از کردا میگی انگار همشون از دم پیغمبرن.بابا بین همه آدما خوبو بد هست.کرد خوب داریم.کرد  ...

عزیزم من هزار بار گفتم هزاربار دیگه ام میگم همه جا خوب و بد وجود داره به کورد و ترکم ربطی نداره ولی دوست عزیزم میاد میگه شنیدم کوردا حداقل دوسه تا زن طلاق دادن 

این دلیل میشه بنظرت شنیدم فلانی گفته اینا حرف نمیشه منطقی باشید یکی ی حرفی زد همه شروع کردین به شنیدم کوردا الن فلانی گفته کوردا بلن تعصب الکی نیست ولی وقتی بدونی کسی ی حرفی رو زده که خودت میدونی چقدر اشتباه نارحت میشی توصیه میکنم حتما درمورد اصالت کوردا ی تحقیق بکن بدونی الکی تعصب نداریم 

قزای اخم له شاره
تاحالا چند نفرو قورت دادیم 

آخه خ سریع جبهه گیری میکنید.زودی بهتون برمیخوره😍

اصلا ربطی نداره هرکی عقاید شخصی خودشو داره همون طور هر پنج انگشت باهم متفاوتن  حالا من هرچی کورد اطرافم میبینم هیچکدوم چادری نیستن   و خیلیاشونم زن یا شوهراشونم از شهر دیگ ای هستن

2706