2733
2734
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9713 بازدید | 389 پست
اخه چه ربطی به نژاد پرستی داره مسلما منم ایرانیم تمام قومیتها برام ارزشمنده و قابل احترامه عزیزم . ا ...

اكي پس من اشتباه متوجه شدم

چون اولين جمله تون اين بود به نظرم بهترين مرد براي ازدواج مرد فارسه ! پس منظورتون براي استارتره نه اينكه متظورتون كلي باشه

متوجه شدم ممنون توضيح دادي

🌹

اخه چه ربطی به نژاد پرستی داره مسلما منم ایرانیم تمام قومیتها برام ارزشمنده و قابل احترامه عزیزم . ا ...

ولي بازم به نظرم اينكه كي با كي ازدواج كنه ربطي نداره به اينكه مال كدوم شهر يا استان هستن نداره 

اينهمه طلاق بين زوج هايي كه أهل يه شهرن يا حتي فاميلن گواه اين حرفه

اگه اينطور بود نبايد هيچ طلاقي بين كساني كه با همشهريشون ازدواج ميكنن وحود داشت 

موضوع انسانيت و شخصيت و فرهنگ طرفينه كه ضامن خوشبختي  دو تا جوونه

مثلا من و خاهرم هر دو ازدواج كرديم با دو تا اقا از يه شهر مشترك و متفاوت از قوميت ما ، يعني  همسرامون هم شهري هستن ولي همديگه رو نمي شناختن 

من بدون اغراق بهترين زندگي رو دارم ولي خاهرم متاسفانه جدا شد از همسرش!يعني همسرش افتضاح در اومد اما همسر من فوق العاده خوبه

حالا از نظر من اون شهر بهترين مردم دنيا رو داره و از نظر خاهرم بدترين !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولي بازم به نظرم اينكه كي با كي ازدواج كنه ربطي نداره به اينكه مال كدوم شهر يا استان هستن نداره ...

درسته ملاک انسانیت و اخلاقه . ترس از خدا و ایمان به خدا و اینکه نباید ذرهای ظلم به همسرت روا کنی. دقیقا حرف شما رو خودم تو فامیل و اقوام درک کردم . والا خواهر خودم به فامیل خودم شوهر کرد با اینکه فامیلمون بود اما انگار صد ساله اصلا نشناختیمش و هزار و یه مشکل داره . ازدواجم قدیمیا میگن مث هنونه سر بسته تا نری زیر یه سقف با اون شخص زندگی نکنی نمیشناسی اما اگه بازم طرف مقابلت از قومیت و طایفه خودت باشه لاقل خیلی چیزاها اداب و سنت ها شون مثل هم هیت حتی زبون مادریشون خوب کمتر اذیت میشن راحتتر کنار میاد ادم . در اخر برای همه جونا و استارتر ارزوی خوشبختی میکنم . این تاپیک ها هم راجع به ازدواج با قوم با تعصب و با غیرت و اصیل کورد هاست که خودم به شخصه هم براشون احترام زیاد ی قاعلم هم دوسشون دارم . از شماهم ممنونم عزیزم ⁦♥️⁩🌹

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
خب الان من خوشم از این اقا اومده چیکار باید کنم ؟ یعنی باید برم کورد بشم‌؟! 😐

خب ولش کن چه اصراریه وقتی طرف اینطوری گفته

فسمت بشه خودش میاد

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
دقیقا مثل خودت صحبت کردم

چی میگی شما؟ در مورد آذربایجان دیگه حرفی نزنید لطفا .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2740
این لهجه ی کرمانشاهی که صحبت میکنه هم جذابه باز گفتید یادم افتاد 😞

تو دیگه به فنا رفتی

خدا قسمت کنه

تو دعوا ها با شو شو جذاب

که خودشو خواهد گرفت و تو همش در حال منت

بای این تایپیکو بخونی

حال کنی

به شما مربوط نیست

هست😏

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
هست😏

خب من حوصله ندارم با هات بحث کنم ولی اذر بایجان قبل از ورود ترک ها هم بوده و کاملا کورد نشین بودن اگه ریشه ترک هارو ببینی میبینی از مغولاستان  پس دلیلی نداره بخواد بهه ترک ها ربط داشته باشه

برا شادی روح پدرم صلوات بفرستین لطفا
خب من حوصله ندارم با هات بحث کنم ولی اذر بایجان قبل از ورود ترک ها هم بوده و کاملا کورد نشین بودن اگ ...

یعنی ما اصالتا کورد هستیم فقط زبانمون تغییر کرده؟

من نمیدونم تو چی هستی ترکی فارسی کوردی لوری

نه من ترکم . همینجوری کنجکاو شدم که اول کورد بودیم یا نه .ممنون❤

2706