2726
عنوان

ازدواج کورد ها

9712 بازدید | 389 پست

سلام 

تاپیک قبلی منو شاید خونده باشید . قرار شد دوستم از طریق شوهرش واسطه بشه که با یه پسری که خیلی خوشم ازش میاد اشنا بشم برا خاستگاری و ازدواج حالا ظاهرا اون اقا پسر گفته من فقط با دختر کورد ازدواج میکنم و زنم هم‌ نباید چادری باشه و با دختری هم ازدواج میکنم که خودم پیدا کنم و خوشم ازش بیاد 😐 کوردا واقعا این طورین ؟ الان من از ایشون خوشم اومده باید چیکار کنم !؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم‌من با افتخار کوردم ولی این دلیل نمیشه شاید طرف دوست نداره چادر بعضی ها دوست دارن 

ایشالله عروس کوردا بشی ببینی چقدر خوبن و واسه عروس چقدر ارزش قائلن ادما فرق دارن اینو به همه ربط نده که کل کوردا چادر دوست ندارن همه مدلی هست 

قزای اخم له شاره
2728

کورد همون کرده؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

دلیل نمیشه یکی از یه قومی یه نظریه داشت بقیه او مثل اون باشن خخخ. نی نی سایتیا گیر دادن به کوردا امروز . بنظرم ازت خوشش نمیاد اگه اینجوره . رو ظاهر ازدواج کن ادم بیکار و سر بازی نرفته اینده نداره بی خیالش بشو . به نفعته . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

چه جو گير شده طرف!!!

حالا بايد بود و زنشو ديد

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
عزیزم‌من با افتخار کوردم ولی این دلیل نمیشه شاید طرف دوست نداره چادر بعضی ها دوست دارن  ایشالل ...

خب الان من خوشم از این اقا اومده چیکار باید کنم ؟ یعنی باید برم کورد بشم‌؟! 😐

پسره کورده ی ینی؟ بابا کوردا خیلی متفاوتن من شوهرم کورده هیچ خوب نیست همش سروزبونو جذابیت ظاهریشون چشمتو گرفته از درون تعریفی نیستن

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
دلیل نمیشه یکی از یه قومی یه نظریه داشت بقیه او مثل اون باشن خخخ. نی نی سایتیا گیر دادن به کوردا امر ...

کامل بر عکس شده من موافقت کردم‌. راستش‌ من شدیدا از ایشون خوشم اومده اصلا نمیتونم به این مسئله فکر نکنم .موندم چیکار کنم 

با توجه به دلایل مضخرفی که آورده میشه فهمید اصلا دلش با تو نیست 

طرف اگه عاشق باشه که اصلن واسش مهم نیست طرف مقابلش لره یا کورد یا هر چیز دیگه 

قشنگ تابلوعه اینو گفته که تو خودت بیخیال بشی بری میدونسته تو کورد نیستی از عمد هم اینو گفته که حساب کار دست تو بیاد 

وگرنه اگه علاقه واقعی باشه که اینا ملاک نیست 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو ام بیخیالش شو مطمئن باش ترو میخواست این دلایل مضخرف رو نمی آورد 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
پسره کورده ی ینی؟ بابا کوردا خیلی متفاوتن من شوهرم کورده هیچ خوب نیست همش سروزبونو جذابیت ظاهریشون چ ...

همه مثل هم‌نیستن لطفا اینو به کورد بودن ربط نده بین همه اقوام تفاوت هست چه کورد چه ترک چه لر خوب و بد همه جا پیدا میشه یکی بده قرارنیست کل کوردا بد باشن عزیزم

قزای اخم له شاره
2706