2737
2739
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9713 بازدید | 389 پست
عرف جامعه باید رعایت بشه.لس آنجلس که نیست

آزادی حق همه اس کسی نمیتونه اجبار کنه خوشبختانه اصلا موفق هم نیستن چون واقعا بدحجابی که تو ایران هست تو لس انجلس نیست 

عرف  

کلا دیگه‌هیچی میگم چون بحث باشماها واقعا بی فایده س 

نرود میخ آهنی درسنگ 

قزای اخم له شاره

من الان یک کوردم و تاحالا تو فامیلمون هیچ غریبه ای نداشتیم اصلا هاااااااا

شاید اونا هم مثا ما هستن

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه ناموسن تبریز رو به کردا نسبت ندین یکم تاریخ بخونین بد نیس این متنتون هم کلا بی معنی هستش

عزیزم حقیقته داره میگه ترکا زمان اسلام حمله کردن غرب کشور تمامکن کورد نشین بوده بد شاه اسمایل میاد کورمانچ هارو به خراسان میفرسه طی سه کوچ بزرگ برا همونه بد رضا شاه میاد اسم ازر بایجان رو کردستان میزاره شما یکم تاریخ بخون

برا شادی روح پدرم صلوات بفرستین لطفا
عزیزم حقیقته داره میگه ترکا زمان اسلام حمله کردن غرب کشور تمامکن کورد نشین بوده بد شاه اسمایل میاد ک ...

خانمی شما یکم تاریخ رو ببر عقب

آذربایجان خیلی قبل اینا هستش

تعصب بیجا هم ممنوع

2728
خانمی شما یکم تاریخ رو ببر عقب آذربایجان خیلی قبل اینا هستش تعصب بیجا هم ممنوع

تعصب نیست عزیزم اسم اونجا کردستان بوده زمان زضا شاه اسما عوض میشه زمان جنگ جهانی کردستان به چهار قسمت تقسیم میشه بین عراق سوریه ترکیه جعلی و ایران ترکا قرن چهارم به اسیا اومدن واقعا نمیفهم چرا به دفاع از وطنمون میگین تعصب

تعصب نیست عزیزم اسم اونجا کردستان بوده زمان زضا شاه اسما عوض میشه زمان جنگ جهانی کردستان به چهار قسم ...

زمان رضا شاه😂😂😂😂😂😂😂😂

برو تاریخ آذربایجان بخون. از کتب معتبر

تاریخ آذربایجان قدمتش خیلی خیلی خیلی بیشتر از ایناست

تعصب وطن خوبه. ولی شهرای دیگه رو به خودتون نسبت ندین الکی

2740
زمان رضا شاه😂😂😂😂😂😂😂😂 برو تاریخ آذربایجان بخون. از کتب معتبر تاریخ آذربایجان قدمتش خیلی خیل ...

عزیزم تاریخ ماد هارو بخون لطفا تمدن های قبل ایران بخوب کوتی ها لوبی ها عیلامی ها سومری ها مشخصه هیچی بارت نیست

[QUOTE=92431417]زمان رضا شاه😂😂😂😂😂😂😂😂 برو تاریخ آذربایجان بخون. از کتب معتبر تاریخ آذربایجان قدمتش خیلی خیل ...[/QUOTE حتی یه سرچ کوچیکم بزنی میفهمی یه اسم کاملا مادی بوده بد ها به این اسم در اومده و هیچ ربطی به ترکم نداره من نصف عمرم تاریخ خوندم 

بد باشه یا خوب دلیل نمیشه من مثل شما فکر کنم

باور كن چند بار پستت رو خوندم متوجه نشدم منظورت چيه!!

اينكه ازت خاستم تو يه سايت عمومي كه از همه شهرها و قوميت ها هستن به همه احترام بزاري يعني ازت خاستم مثل من فكر كني؟

يا يعني شما بزاي قوميت ها احترام قائل نيستي و اينكه من براشون احترام قايلم شما حاضر نيستي مثل من فكر كني و احترام قائل باشي ؟؟

دقيقا اين حرفتون يعني چي؟!

حرف شما مصداق كامل نژادپرستيه و نظرتون خيلي خيلي زشته كه ميگي مثل من فكر نميكني !!!

هر چند مطمينم رگ و ريشه خودتون رو بررسي كنن سر از يكي از قوميت ها در مياريد!!

انسان بودن مهمه نه فارس و لر و ترك بودن !!! 

باور كن چند بار پستت رو خوندم متوجه نشدم منظورت چيه!! اينكه ازت خاستم تو يه سايت عمومي كه از همه شه ...

اخه چه ربطی به نژاد پرستی داره مسلما منم ایرانیم تمام قومیتها برام ارزشمنده و قابل احترامه عزیزم . اما اینکه گفتم ایشون با یه فارس مثل خودش ازدواج کنه چون فرهنگ و سنتها و ادابشون یا هم یکی هست .. وگرنهاصلا و ابدا قصدم توهین نبود و نیست شما هم جز این برداشت نکنید ممنونم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2706