2733
2739
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9713 بازدید | 389 پست
كردها را بهتر بشناسيد !!! آيا ميدانستيد دياكو و امپراطوري كوردها اولین و قوی ترین  امپراطور ...

دیگه ناموسن تبریز رو به کردا نسبت ندین

یکم تاریخ بخونین بد نیس

این متنتون هم کلا بی معنی هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره کورده ی ینی؟ بابا کوردا خیلی متفاوتن من شوهرم کورده هیچ خوب نیست همش سروزبونو جذابیت ظاهریشون چ ...

شوهر من کورده بهترین آدمیه که تاحالا دیدم کلا خونواده شون خیلی برای زناشون ارزش قایلن خیلیم خوش تیپن .درستم حرف بزن

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
دیگه ناموسن تبریز رو به کردا نسبت ندین یکم تاریخ بخونین بد نیس این متنتون هم کلا بی معنی هستش

اصلا بی معنی نبود هرچی گفت درست بود اصلا بزاار ممن یه جمله بگم

کوردها مرز نشین نشدند مرزها آنقدر عقب رفتند تابه کوردها تکیه کردند

بله اینه غیرت کورد که زناشون دوشادوش مردها وبالاتراز مردها در میدان نبردند آن هم چه زن هایی همه حوری صورت وو حووری سیرت

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2728
وای .دیگ زیاده روی میکنید.این همه تعصب خوب نیس اصلا جایره بهترین آدما رو میدیم ب کردا.خوبه؟ ول میک ...

کوردا احتیاجیی. به جایزه ی تو ندارن. 

آخه کلااونایی که مادیدیم کل فامیلشون همینطوری بودن همشون تقریبا حداقل دوبار ازدواج کرده بودن

خخخخخ ما همه ی کس وکارمون کورده حتی یه مرد هم نداریم که حتی به فکر اززدواج دوم باشه. عزیزم هزار تا صیغه داشتن که کار کردا نیست. ورد زبون کوردا فقط یه چیزه دل یکی و دلداریکی

اصلا بی معنی نبود هرچی گفت درست بود اصلا بزاار ممن یه جمله بگم کوردها مرز نشین نشدند مرزها آنقدر عق ...

خانمی من نمیگم که کردا غیرت ندارن. اتفاقا خیلی اصیل و غیرتین

ولی اینکه همه شهرها رو ریشه اش رو به کردا نسبت میدین خیلی بی معنیه

برید فرهنگ و قدمت آذربایجان رو بخونید بد نیست انوقت نمیگین تبریز یه زمانی کرد بود و البته بقیه شهرها

خخخخخ ما همه ی کس وکارمون کورده حتی یه مرد هم نداریم که حتی به فکر اززدواج دوم باشه. عزیزم هزار تا ص ...

اینم بگم که ما اکثر فامیلامون تو ارومیه هستن. بعد همسایه های کرد زیاد دارن. ولی اکثرا دو تا زن دارن و اینم بگم که خانماشون هیچ مشکلی با هم ندارن و در کنار هم زندگی میکنن

البته شاید فرهنگ هر شهر متفاوته. من کرد ارومیه رو فقط دیدم

2740
اره کورد کرمانشاست من قبلا چند بار دیدمش واقعا جذابیت خاصی داره همه هم تعریفشو میکنن از لحاظ رفتار و ...

منم کرمانشاهی هستم.نمیگم همه ولی اکثرا خیلی به حجاب معتقد نیستن.من همسرم کرمانشاهی نیست ازین بابت خوشحالم.به نظر من به خاطر هیچکس دست از ارزشهات نکش

وای .دیگ زیاده روی میکنید.این همه تعصب خوب نیس اصلا جایره بهترین آدما رو میدیم ب کردا.خوبه؟ ول میک ...

من واقعیت رو میگم.من هیچ جا به جز البته تهران و کرج اون حجم بی حجابی رو ندیدم و اینکه مردها هم انگار افتخار کنن زنشون هفت قلم آرایش کرده تو خیابون کنارشه. اگه نمیخورینم این مصداق بارز بی حیایی هست واینکه عروسی هاشون هم پر از گناه هست...اینا اسمش بی غیرتیه حالا میخوان بازو گنده کنن و رگ گردنشون بزنه بالا مردانگی و غیرت اسمش این نیست

کوردا احتیاجیی. به جایزه ی تو ندارن. 

ولی شما انگاری داری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من واقعیت رو میگم.من هیچ جا به جز البته تهران و کرج اون حجم بی حجابی رو ندیدم و اینکه مردها هم انگار ...

موافقم👍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من واقعیت رو میگم.من هیچ جا به جز البته تهران و کرج اون حجم بی حجابی رو ندیدم و اینکه مردها هم انگار ...

غیرت کوردا که مشهوره و زبان زده 

واقعا نمیدونم‌چی بگم چون در جهالت کامل به سر میبری اصلا مشخصه مطالعه نداری چیزی نمیدونی و رو باد هوا حرف میزنی ارایش رو همه میکنن شما یک نفر نشون بده ارایش نکنه بیخودی چرا ربط میدی به کوردا 

عروسی های ما از لباس و کفش بگیر تا رقص واهنگ همه اصیل و نشانه اتحادو همبستگیه میدونی کفش ما چقدر قدمت داره؟؟؟؟؟میدونی لباس ماچقدرقدمت داره؟؟؟میدونی رقص ما نشانه چیه ؟؟ما همه چیزمون اصیل حالا شما داری از غیرت کوردا حرف میزنی؟

ما چادری داریم 

داریم روسری سر نمیکنه هیچ کس هم بهش بدنگاه نمیکنه چون خودشون ناموس دارن شما که ادعا داری جرئت داری بین چندتا مرد روسری سرنکن میخورنت چون چشم پاک نیستن ولی مردای ما اینطور نیستن 

همه نوعه داریم 

یه باردیگه هم گفتم تاحالا چندنفرو خوردیم ؟؟؟؟میگی اگه نخورینم شما اول رو طرز حرف زدنت کارکن بعد بیا راجب به کوردا نظربده عزیزم بهت پیشنهادمیکنم حتما مطالعه داشته باش اصلا اطلاعات عمومی نداری همینطورم حرف میزنی 

قزای اخم له شاره

از همین تاپیک باید متوجه شده باشی اگه باهاش اردواج هم کنی چی در انتظارته! عزیز من با کسی که تو شهر خودت ساکنه ازدواج کن. تفاوت فرهنگی و زبان اصلا چیز ساده ای نیست. الان همه چی برات ممکنه جذاب باشه بعدا میشه عذاب! درباره حجاب هم که هیچ ربطی به قومیت و شهر نداره اگه شما باحجابی حتی با همشهری خودت هم ازدواج کنی باید با کسی که مثل خودت هست وصلت کنی زوری که نمیشه بقیه رو باحجاب کنی یا خودت بی حجاب بشی!!

2706