1147
1273
عنوان

کممممک شااام

110 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها میشه یه شام بدون برنج بهم بگین؟

تو خونه سیب زمینی،چرخ کرده،گوشت،لوبیاسبز دارم،

آبگوشت و عدسی و ماکارونی تازه خوردیم

شوهرم بادمجون و کدو هم نمیخوره

آی ام فاطمه  متاسفانه اسم کاربری رو نمیشه عوض کرد.

كباب تابه اي درست كنم عزيزم

شروع قانون جذب 3/3/98      ماه اول دوره اول 😊😊 من موفق میشوم ،،،،من این ماه یک مادر دوست داشتنی میشوم---این ماه قراره جشن بگیرم تو خونم چون قراره نی نی نازم تو دل مامانیش بمونه

خوراک

همه رو نگینی کن

پیازداغ زردچوبه رب

باهم بپز

گوشت قلقلی هم بریز

ما بهش میگیم خوراک

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.خود عروس خانم، صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنه. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

هویجم میخواد البته

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.خود عروس خانم، صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنه. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘
1291

خوب گوشت چرخ کرده سرخ کن رب و زردچوبه بزن اب بریز بزار بپزه بعد سیب زمینی نگینی سرخ کن با هم مخلوط کن دلبری جانی میشه

خوراک لوبیا سبز هم میشه البته هویج نداری

بن بست نداریم جاده باز فقط گاهی مسیر اشتباه

کتلتم میشه

خوراک همه رو نگینی کن پیازداغ زردچوبه رب باهم بپز گوشت قلقلی هم بریز ما بهش میگیم خوراک

تا حالا درست نکردم حتما باید امتحان کنم .ممنون عزیزم از پیشنهادت

آی ام فاطمه  متاسفانه اسم کاربری رو نمیشه عوض کرد.
1320
اونم تازگیا خوردیم .از دست غذاهای تکراری خسته شدم 😓

من كه شامم چغور بغور

شروع قانون جذب 3/3/98      ماه اول دوره اول 😊😊 من موفق میشوم ،،،،من این ماه یک مادر دوست داشتنی میشوم---این ماه قراره جشن بگیرم تو خونم چون قراره نی نی نازم تو دل مامانیش بمونه
1308