1600
1541
عنوان

یه چیز عجیببببب

561 بازدید | 33 پست

بچه ها یه چیزی میخوام بگم دوست دارم شما هم نظراتتونو بگین و اینکه ایا شندیدین شما هم یا نه ؟؟ از یکی شنیدم میگفت یکی از علایم ظهور امام زمان اینه که خشکسالیه

بعدش در ماه رجب بارون هایی میاد که تا حالا کسی ندیده   

با توجه به اینکه قبل این بارندگی ها ایران تقریبا دچار خشکسالی شده بود و رودها خشک شده بودنو ……   و اینکه این بارون های خیلییییی شدیدم تو ماه رجب بارید   

الا این نشونه های ظهور حتنا باید تو ایران رخ بده؟  

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546
1432
الا این نشونه های ظهور حتنا باید تو ایران رخ بده؟    

والا😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

می گفتن فاجعه منا نشانه ظهور

کوووو؟

هر چی میشه میگن نشانه ظهور 

ما پشمالو نیستیممممممم فقط خاکمون حاصلخیزه  خانمای محترم لطفا پروفایل کپی نکنید چن باره عوض کردم خسته شدم دیگه عههههه   
1563

ان شا الله که ظهور کنن

اما مگه نشانه ها فقط تو ایرانه 

دست هایم به بعضی از ارزوهایم نرسید                       انها بسیار دوراند                                                     اما درخت سبز صبرم میگوید.                                     امیدی هست.....                                                   دعایی هست.....                                                    خدایی هست...... 

یادمه من کوچیک بودم هراتفاقی رومیگفتن ازعلایم ظهوره الان ۳۰سالمه ....🤔🤨

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
1547