2733
2734
عنوان

ترس شدید از بچه دار شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16805 بازدید | 115 پست
کجا راحتن. هر کیو می بینم میگه تا میتونی دست نگه دار. درسته بچه شیرینه ولی خیلی سخته

بارداری و زایمان راحته 

ولی امان از بچه 

وقتی بچه بیارید که دیگه هیچ تفریح و هیچ برنامه دیگه ای نداشته باشید 

راحت بگم براتون بچه مساوی ست با درد سر و گرفتاری .

از صبح که چشماشون باز میشه باهاشون درگیرم تااااااا شب .با سرما با گرما با درس با کلاسای متفرقه مثل سنتور مثل زبان 

با غذا دادن دندون درآوردن تب واکسن دل درد رفلاکس مریضی خوابیدن 

مسافرتا مهمونیا عروسیا عزاداری ها خرید همه چی همه چی کوفت میشه به ادم

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به حدی از  بچه دار شدن فراری هستم که هر بار رابطه داریم هزار بار به شوهرم میگم حواستو جمع کن ...

تو منی یا من توام

منم هی بهش میگم خرابکاری نکردی حواست هست😂😂

تا پریودم میشم میمیرم و زنده میشم یک نفس راحت میکشم😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2731
ای بابا. من این تاپیکو زدم یکم روحیه بدین بهم😭

باید اماده باشی.ی دفعه مثل من شک بهت وارد نشه.افسردگی بگیری

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

عزیزم بچه دار شدن یه حجم وسیعی اعصاب میخواد صبر خیلی خیلی زیاد میخواد من که یه پسر دارم رسما دارم دیونه میشم اینقدر اذیتم میکنه شوهرمم خیلی عصبی شده همه چیز زندگیم به هم ریخته 

2738

ببین چون دوسال پیش خودمی بهت میگم... خب من هفت ماه تو اقدام بودم تا اومد..  

اولش خیال میکردم همون ماه اول میشه... 

بهدش ک سه چهار ماه گذشت و نشد استرس و فکر و خیال و 

انقد فکر و خیال ک این وسط چند ماه پریودم نشدم!! بعدش پشیمون شدم ک چرا دوتر اقدام نکردم. انقد اون فشارای روحی زیاد بود که دیگ اصلا به این چیزا فکر نمیکردم. 

البته الانم میگم شاید اگر دوسال پیش یا حتی یه سال پیش خدا این بچه رو میداد ذوق الانو نداشتم... شاید الان یخیل وقت مناسب ترین الان بهتر قدرشو میدونم ک با اطمینان قلبی خودم هست 

اما بهت توصیه میکنم اگر بچه هم نمیخوای از سلامتت مطمئن بشی ک فشارای روحی منونداشته باشی 🙂

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
ینی برا آدم این همه عوض شدن بدن و خراب شدنش مهم نیس؟ برا شوهر آدم چی؟🤔

نه قربونت بعد یکسال هممه چیت مثل اول میشه من تو بارداریام به ۸۰ کیلو رسیدم اما بعد یکسال شدم۵۶ درداشم خیلی طبیعی هست خیلی سخت میگیری 

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
تو منی یا من توام منم هی بهش میگم خرابکاری نکردی حواست هست😂😂 تا پریودم میشم میمیرم و زنده میشم ی ...

آخ  آخ دقیقا . بیچاره کوفتش میشه انقد میگم . خودشم میترسه ها . حاضر نیست ک ا ن د و م بزاره . 

لحظه شماری میکنم واسه پرید .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
واااای دقیقاااا منم ۲۰دی عروسیم بود از خوووون میترسم چ برسه عمل جراحیییییی .حتی امپول نزدم تاحالاااا ...

منم دقیقا. همیشه از آمپول درمیرم حتی😐

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2706