2733
2734
عنوان

ترس شدید از بچه دار شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16797 بازدید | 115 پست
خب دلیل اینهمه ترس چیه؟اینهمه ادم مادرمیشن و راحت زایمان میکنن و بازم بچه دارمیشن 

کجا راحتن. هر کیو می بینم میگه تا میتونی دست نگه دار. درسته بچه شیرینه ولی خیلی سخته

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه چند وقته ازدواج کردین؟

۲۶ سالمه باعقدم ۳ ساله که ازدواج کردم . شوهرم ۳۱ سالشه تو چند سالته

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

واااای دقیقاااا منم ۲۰دی عروسیم بود از خوووون میترسم چ برسه عمل جراحیییییی .حتی امپول نزدم تاحالاااااا😴😴😴😴

شوهرم ب شدت عاشقه بچس .

از اول عروسی هی رابطه داشت بدون جلوگیری .ولی قرص میخوردم ک فهمید دعواکرد باهام .الان یکماه داره میشه که بصورت جدی رابطه داره باهام .از طرفی ام میترسم از جلوگیری .چون هم خودم چاقم هم شوهرم تپله .واینکه تو خانوادشون خواهرش باردار نمیشه میترسممممم😖😔😔😖

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
2728

من به حدی از  بچه دار شدن فراری هستم که هر بار رابطه داریم هزار بار به شوهرم میگم حواستو جمع کن . با ترس رابطه دارم 

البته من دلیلم اینه که دوتا بچه دارم و واقعا هیچ جور شرایط بچه دیگه ای ندارم .

اگه بازدار بشم کارم به تیمارستان میکشه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

از زن دادش من ترسوتر وجود نداره که از آمپول تاحد مرگ می‌ترسه حالا دوتا بچه داره به خودت تلقین کن که از کسی کمتر نیستی 14 ساله ها راحت بچه میارن خودشون بچه ان بابا باید تو شرایطش خودتو قراربدی 

2738

منم همه اینا رو داشتم

ولی به مرور زمان به جایی میرسی که احساس میکنی همین الان دلت بچه میخواد دیگه طاقتش نداری😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
خب دلیل اینهمه ترس چیه؟اینهمه ادم مادرمیشن و راحت زایمان میکنن و بازم بچه دارمیشن 

مثل من دومی باردارم هم سر اولی هم دومی دیابت داشتم از اول انسولین میزدم 

تازه زایمان اولی با اینکه سزارین شدم حالم خیلی بد. بود  در. حدی که میخواستن ببرن منو. ای سی یو 

همش سر ادم میاد عزیزم.از اینم بترس که شبا تا صبح بیداری دیگع.هر روز ی چیز جدید استرس میده بهت

ای بابا. من این تاپیکو زدم یکم روحیه بدین بهم😭

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

دقیقااااااا همه ی حالت های منو داری همشووووووو

من می ترسیدم سرد بشیم چون نتونم خوب رابطه برقرار کنم

از سزارین،بزرگ شدن شکم از بزرگ شدن بینی و ورم صورت

از همههههه چیش می ترسیدم

شوهرمم عاشق بچه بود

دیگه از چند ماه قبل تصمیم جدی گرفته بودیم بعد عید اقدام کنیم

آخه چون من نگران بودم،هی یه ماه یه ماه میگفتم بیا بزاریم برای ماه بعد

یهو فهمیدم باردارم،و بچمون نا خواسته بود

ولی الان خیلی خوشحالم،چون دیگه از نگرانی ها خبری نیست

به قول شوهرم،خدا دیده ما دست دست میکنیم،گفته بزار خودم بندازم تو دامنشون خخخخ

البته این عید که اومد،دوسال تموم شد که خونه دارم و ازدواج کردیم

شما چند سالته که اینقدر زود بفکرشی؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706