2733
2739

عزیزم من بابت اون فیلما زجرای زیادی کشیدم 

سال دوم ازدواجم متوجه شدم ک شوهرم فیلم میبینه 

ی اتاق درست کرده بود جای خواب برای خوذش درست کرده بود درم از پشت قفل میکرد تلویزیون و ماهواره و همه چیزم داشت ولی من انقد جرات نداشتم ک بگم چرا

میدونید چرا چون از خونه پرتم میکرد بیرون و چنان دعوایی به راه مینداخت ک نکو منم نمیخواستم خانوادم متوجه بشن دوس نداشتم نمیخواستمم طلاق بگیرم چون ب هیچ عنوان شرایطشو نداشتم و با خودم میگفنم درستش میکنم

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گذشت تا چندماه و من بهش خیلی صمیمانه گفتم و کلی قربوت صدقش رفتم و کلی مواظبش بودم وادارش کردم نماز بخونه و چ قدر خوشحال بودم 

خلاصه تا چندماه گذشت

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

امیدوارم موفق شده باشی ولی  خیلی بعیده که یک ادم بالغ به میل کس دیگه تغییر کنه کلا تغییر از یه سنی به بعد تقریبا غیرممکنه 

عادت های بد ریشه های عمیقی دارن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بعدش چی شد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2740
چرا فك ميكني خار شدن پيش اين مرد بهتر از طلاقه😐

خب شرایطشو نداشته

طلاق گرفتن همچین کار اسوده ای نیست هم از لحاظ مالی و فرهتگی و روحی روانی

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
خب شرایطشو نداشته طلاق گرفتن همچین کار اسوده ای نیست هم از لحاظ مالی و فرهتگی و روحی روانی

بخاطر همينه ميگن قبل از ازدواج اول به استقلال برسيد بعد ازدواج كنيد

استقلال مالي و استقلال فكري 

خب شرایطشو نداشته طلاق گرفتن همچین کار اسوده ای نیست هم از لحاظ مالی و فرهتگی و روحی روانی

اينطوري ب ي ادم ك  تقي ب توقي بخوره بخواد از خونه بيرونش كنه جرات بيشتر ميده

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

دیدم نمازو ک ول کرده

منم ب خدا بهش میزسیدم همه جوره 

نمیگمم چشم خیره کن هستم ولی خب به اندازه ای که یک زن باید زیبایی داشته باشه دارم 

ی روز. خونه نبود لپ تابشو چک کردم تا دلتون بخواد دانلود کرده بود