2737
2739
عنوان

مارال هستم (قرار بود امشب بیام کامل جریانم‌بگم )

| مشاهده متن کامل بحث + 5651 بازدید | 141 پست

اره

ولی کلا هویتمو یکم بالا پایین میگم شناس نشم عزیزم 

چون میترسم‌اشنا باشه اینجا ابروم بره با این زندگی و شوهر

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه روانشناس هستید و اینطور حرف میزنید قابل درک نیست برام. با پنهون کاری و صدقه و روضه درست نمیشه ...

موافقم بنظر من هم حرفهای یک مشاور و روانشناس با حرفهای استارتر مغایرت داره

استارتر عزیز اصلا نباید خودت رو قانع کنی یه تحمل. حیف شما که تازه ۳۰ سالته. من ۳۲ ساله و مجردم. خصوصا خارج برای مادر تنها خیلی. امکانات میدن. سریعا خودت رو نجات بده دخترا معصومت رو نجات بده.

2728
استارتر عزیز اصلا نباید خودت رو قانع کنی یه تحمل. حیف شما که تازه ۳۰ سالته. من ۳۲ ساله و مجردم. خصوص ...

خیلی دوس دارم این کارو‌کنم خیلی

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین برای طلاق اول ۱ سال باید دور  از هم زندگی کنین. از. لحاظ قانونی توی خارج حداقل آمریکا که اینطوره

امتحان کن اگر تونستی طاقت بیاری که خوب. جدا میشی یه شوهر درست و در شان خودت میکنی. اگرم خیلی فشار اومد بهت و نتونستی خوب برمیگردی سر نقطه اول . چیزی از دست نمیدی که خواهر گلم