2737
2734
عنوان

مارال هستم (قرار بود امشب بیام کامل جریانم‌بگم )

| مشاهده متن کامل بحث + 5651 بازدید | 141 پست
اصلا دوس نداشت خونه باشم ب هر بهانه ای ک فکر کنین منو بیرون میکرد منم همش میریختم تو خودم ی سری تو ...

واااای چه سنگدل😞

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر میکرد من نمیفهمم 

ی روز نشسته بودم و دیدم رو تلویزیون ی چیزای سفید عست رفتم با دقت نگاه کردم و شک کردم

روز بعد تلویزیون و پاک کردم و رفتم بیرون خونه

وقتی اومدم دیدم بله اون ادم نامرد فیلم ک میبینه خودشو رو تلویزیون خالی میکنه تو تصوراتش داشته با همون زنا کثافتکاری میکرده

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 
2738
قرص سیتالوپرام حل کن تو چایی بهش بده باور کن خوب میشه

واسه‌ چی‌ خوبه‌  ؟

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍