2737
2739
عنوان

مارال هستم (قرار بود امشب بیام کامل جریانم‌بگم )

| مشاهده متن کامل بحث + 5651 بازدید | 141 پست
اينطوري ب ي ادم ك  تقي ب توقي بخوره بخواد از خونه بيرونش كنه جرات بيشتر ميده

دیگه چه میشه کرد :(((

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باز جرات حرف زدن نداشتم و میریختم تو خوذم الکی باهام دعوا میکرد از خونه بیرونم میکرد

تا جند روز دنبالم نمیومد ک تو خونه راحت کارشو کنه

الکی میگفت ماموریت کاری دارم منو میفرستاد خونه پدزم

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 
2728
قرص سیتالوپرام حل کن تو چایی بهش بده باور کن خوب میشه

قرص سیتالوپرام برای چیه؟

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2740

اصلا دوس نداشت خونه باشم ب هر بهانه ای ک فکر کنین منو بیرون میکرد

منم همش میریختم تو خودم

ی سری تو زمستون سر اینکه من حال ندار بودم و شامه خوب نداشتیم بیرونم کرد دخترمم تو خواب بیدار کرد گفت برید دختر زیر چهارسال

روم نمیشد برم خونمون واقعا هم خجالت میکشیدم هم تحمل غصه خوردن پذر مادرمو نداشتم تا ساعت ۱۱تو حیاط تو سرما نشستیم دلش رحم نیومد راهمون بده خونه

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

اره خودارضایی