2733
2734
عنوان

من خیلی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت میدونم چه جوابی میده و منم باید خفه بشم فقط این راهشه که الان که فکرشو نمیکنه بگم گوشیتو بگچد ...

چرا خفه بشی،یاد بگیر حقت رو بگیری،چه جوابی میده مثلا

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
2742

دوستان من رفتم و به همسرم گفتم از اونروز ازت ناراحتم و ته دلم بهت اطمینانمو از دست دادم معذرت خواهی‌کرد و قسم خورد اونجوری که توفکرمیکنی نیست و دبگه هیچوقت هم نمیشه و یکم حرف زدیم و بعد گفتم پس گوشیتو بده  نگاه کنم و تلگرامشو چک کرذم چیز مشکوکی ندبدم و زیاد گیر ندادم چون واقعا زنذگی من خیلی قشنکیا خیلی فداکاریا داره که بشه به یه اشتباه چشم پوشی کرد درسته سخته اما میخوام فراموش کنم و بهش گفتم اگه یه بار دیگه این اتفاق بیفته اصلانمیبخشمت و فعلا قضیه تموم شد دلم میخواد کلا فراموش کنم چون به بار از یه مشاور نی نی سایت کمک کرفتم و بهم گفت وقتی بهمسرت شک داری تا موقعی که مطمن نشدی با ساخته های ذهنیت زندگیتو خراب نکن و من میخوام بهش اعتماد کنم و دیگه هیچوقت حرفشو نزنم ولی اگه یکبار دیگه همچین چیزی بشه دیگه حرفی بینمون نمیمونه چون من از زندکیمون انتظار بیشتری دارم ما وقتی ازدواج کردیم قول دادیم عاشقانه زندگی کنیم نه زن و شوهری. فکرکنم چون اون هم از اشتباهات من میگذره پس حقشه یکبار ببخشمش

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر
دوستان من رفتم و به همسرم گفتم از اونروز ازت ناراحتم و ته دلم بهت اطمینانمو از دست دادم معذرت خواهی‌ ...

آفرین،به حرف اینو و اون زندگیت رو خراب نکن،اگر همسر خوبی داری قدرش رو بدون،اینجا آدمهای کمی پیدا میشن که راه حل سازش بهت بدن،همه دعوا دارن

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
آفرین،به حرف اینو و اون زندگیت رو خراب نکن،اگر همسر خوبی داری قدرش رو بدون،اینجا آدمهای کمی پیدا میش ...

مرسی با حرفات موافقم اره بابا عاشقم همیم فقط زیادیخیرخواهه همم اشتباهشو پذیرفته امیدوارم دیگه تکرار نکنه ممنون بابت راهنمایی شما و همه که بهم جرات دادی حرف بزنم با حرف زدن نوددرصد مشکلاحل میشه متاسفانه ما هادت داریم همه چیو تو ذهن خودمون حلاجی کنیم که همیشه بدتر میکنه قضیه رو  

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر
مرسی با حرفات موافقم اره بابا عاشقم همیم فقط زیادیخیرخواهه همم اشتباهشو پذیرفته امیدوارم دیگه تکرار ...

باهات موافقم،عشقتون پایدار باشه❤❤❤ 

2738