2752
2734
عنوان

با شوهر سابقم رفتم سرقرار و اون چه که نباید میشد شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8459 بازدید | 121 پست
هانده جون من باشم بهش پیام میدم بگو واقعا هدفت از این ملاقات چی بود یه جواب درست درمون میخوام ازت

میدونی ب زور خودمو نگه داشتم تا بی مقدمه حرف نزنم 

احتمالا فردا خوش حرف و باز میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم تاپیک؟

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
وای خدایا بقران حرف دلمو زدی همش بازی روانی راه انداخته که منو دق بده نمیدونه هر ی ثانیه برای من یک ...

میفهممت عزیزم

منم یکی همچین بازی قبلا با هام کرده

دقیقا ۸..۹ماه شایدم بیشتر..هر لحظه ی استرس ی دلهره ی حس بدی داشتما..ی پیام میداد تا میخواستم خوشحال شم امیدولرم شم غیب میشد خیلی بده

من دیدم دارم ذره ذره آب میشم هر بارم بیشتر کوتاه میومدم به حدی که ی سلام میداد من میخواستم ۱۰خط براش بنویسم به حرف بگیرم که باز غیب نشه

یجا به خودم اومدم و تموم کردم این بازی کثیفشو..

گفتم بخوادم به دستم میاره و کلا جواب پیامشو ندادم دیگه..بعد یمدت اون بود که دنبال من بود همه ی حسای بدی که بمن داده بود.. شدم عین خودش دونه دونه شو تجربه کرد..

2731
میدونی ب زور خودمو نگه داشتم تا بی مقدمه حرف نزنم  احتمالا فردا خوش حرف و باز میکنه

امیدوارم به حرف بیاد حداقل تکلیفتو مشخص کنه

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
چرا عذاب وجدان داری؟ شوهر سابقته نه تو نه اون با کسی نرفتین  نمیدونم حتی تایم عده ات رفته یا ...

اخراشه

اون لحظه حالم خوب بود چون حس میکردم داره همه چیز درست میشه ....

الان احساسم فرق کرده چون حرفی نمیزنه میگم حتما نیت دیگ داشته 

هرچند اصلا اتفاق بد نیوفتاد

اره چون مدام بهم میگه چرا حلقه نمیندازی چرا فراموشم کردی چرا گفتی مجردی و.... از طرفی هم انگار می‌ت ...

اصلا اینجوری ادامه نده

یکی دوروز جوابشو نده

بعدکاملا خونسرد بگو من خواستگاردارم ودارم بهش فکرمیکنم وتوباکارات ورفتارت داری باعث میشی من به یه سری چیزافک نکنم

جوریکه نه سیخ بسوزه نه کباب

دعواداشتید بحث داشتید توهمه ی زندگیاهست ولی بلاخره بعضیاش قابل حل وازطرفی قرارنیس سراسرزندگی ارامش باشه

یازنگی زنگی یارومی روم

بذارحداقل تکلیفت معلوم شه

اینجوری بلاتکلیفی

قطعابهترازمن بلدی زندگیتودستت بگیری چون قلق شوهرت دستت منتهی الان فکرت مشوش واشفته س

بشین فک کن

ببین بایدچه کنی من نظرخودموگفتم

هرجورمیتوونی حرکت بزن که بیادجلو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اصلا اینجوری ادامه نده یکی دوروز جوابشو نده بعدکاملا خونسرد بگو من خواستگاردارم ودارم بهش فکرمیکنم ...

مرسی از راهنماییات 

تصمیم گرفتم دوباره باهاش سرد بشم و جوابشو ندم فکر میکنم اینطوری بهتره 

اون باز مطمئن شد من میخوامش رفت ک رفت🤦‍♀️

جون کنده بودم فکر کنه فراموشش کردم