2752
2734
عنوان

من خیلی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست
این کارم کزده قبلا حتا جالبه هنوزم وقتی به شوهی از اون روز حرف میزنه میگه دعواانداختی جوری که انگار ...

پس یه کم طلبکاره،خودت رو ضعیف نشون نده،بگو من که مریض نیستم دعوا راه بندازم

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
تنهاراهش اینه تل گرام نصب کنیبهت قول میدم شوهرت داره خیانت میکنه چون هیچکس براروحیه دادن نمیگه قوی م ...

وای من نمیخوام زندگیم باخیانت تموم‌بشه😢

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس یه کم طلبکاره،خودت رو ضعیف نشون نده،بگو من که مریض نیستم دعوا راه بندازم

میخوام برم همبن الان بهش بکم گوشبتو بده نگا کنم بگم میخوام ببینم سرقولت هستی یانه نظرتون چیه

2731
وای من نمیخوام زندگیم باخیانت تموم‌بشه😢

کی گفته تموم میشه وقتی بفهمی و چندوقت تهدید ب جدایی کنی و قهر کنی اونم دیه سمتش نمیره ... ن اینکه مستقیم بری جدا شی و تموم شه 

ببین عزیزم معلومه داری خودتو توجیه میکنی و میدونی ی چیزی هست ولی نمیخوای باهاش مواجه بشی

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  
پس ببخشید کر وکور باش و زندگیتوبکن

اونم نمیشه خیلی عصابم داغونه هزاران خرف و دلیل و منطق تو مغزمه شما الان بخشب اززندگیه منو میبینید نه همشو برای همین نمیتونید کامل درکم کنید و ختا شوهرمو نمیشناسید اون نه رفیق بازه نه هیچ بدی دیکه نداره به حز این مورد که چندبار حرفمون شده و میگه شغل منه من اگه مبخاستم ازاون کارا کنم موررد زیاد بود من اگه میخواستم مخفی کنم نمیذاشتم پیامهاش بمونه و..

اونم نمیشه خیلی عصابم داغونه هزاران خرف و دلیل و منطق تو مغزمه شما الان بخشب اززندگیه منو میبینید نه ...

یادش رفته پاک کنه خوددانی

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
کی گفته تموم میشه وقتی بفهمی و چندوقت تهدید ب جدایی کنی و قهر کنی اونم دیه سمتش نمیره ... ن اینکه مس ...

من خیلی ضعیفم الان که باشما خرق میزنم دستام میلرزن حتااونبارم که گوشیشو ورداشتم قلبم داشت از ترس وایمیستاد

میخوام برم همبن الان بهش بکم گوشبتو بده نگا کنم بگم میخوام ببینم سرقولت هستی یانه نظرتون چیه

نه این که خیلی ضایست،حرف دلت رو بزن،اول خصوصیات خوبش رو بگو،بعد بگو که میدونم دوستم داری و میدونی که چقدر عاشقتم،ولی یه چیزی داره این وسط منو اذیت میکنه،این که چرا گوشیت رو تا دستشویی با خودت میبری،چرا رمزش رو از من پنهون میکنی،من اینطور بیشتر به هم میریزم،میخوام ببینم که چیزی نیست که باعث آزارم بشه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
نه این که خیلی ضایست،حرف دلت رو بزن،اول خصوصیات خوبش رو بگو،بعد بگو که میدونم دوستم داری و میدونی که ...

بگواون پیامایی که فامیلت بهت میدنو نمیخونم فقط پیامای خودت و بچه هارو میخونم

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  
بگواون پیامایی که فامیلت بهت میدنو نمیخونم فقط پیامای خودت و بچه هارو میخونم

آره خوبه

نه این که خیلی ضایست،حرف دلت رو بزن،اول خصوصیات خوبش رو بگو،بعد بگو که میدونم دوستم داری و میدونی که ...

اونوقت میدونم چه جوابی میده و منم باید خفه بشم فقط این راهشه که الان که فکرشو نمیکنه بگم گوشیتو بگچده نگاکنم یا چیزی هست یا نیست و میگم از اونروز خیلی داغونم خواستم مطمن بشم و این بحث اینجاتموم بشه