2733
2739
عنوان

من خیلی حساسم؟

344 بازدید | 67 پست

سلام دوستان میخوام یه مسلع که خبلی اذیتم میکنه باهاتون درمیون بذارم ببینم نظرشما چبه اکه همسرشما ابنکارو میکرد چ عکس العملی داشتبد.

قبلش بگم منوهمسرم عاشق همیم و ازدواجمون عاشقانه بوده  قبلش بگم شغل همسر من تقریبا مشاوره و برنامه تحصیلیه و دختروپسرای زیادی براش اس میدن ساعت مطالعه شونو و مشکلاتی که مانع درس خوندشون میشه به توضیخ میدن

چندروز پیش بخاطر یه مسله دیگه گوشی همسرمو برداشتم و وقتی تلگرامشو چک کردم دیدم با یه دختر چت کرده بود کع برای مشاوره پیشش میومده فبلا همسرم گفته بود که مسی میاد که ازنظر روخی وضعیتش نامناسبع و قصد خودکشی داره من هم چون به همسرم اعتماد دارم هیچوقت گیر نمیدادم بهش تااینکه اونروز توگوشیش بین پیام هاش دیدم که همسرم به اون دختر که خیلی ناامید بود و افسرده و نیگف هیچکس دوسش نداره اینحوری اس داده میخوای من باشم؟  و چندتا پیام دیگه که بیش از یه شاگرد باهاش صمیمی شده اینکه اون گفته میرم عروسی و همسرم گفته تو رقصیدن برعکس درس خوندن قوی هستی پس و‌.  وقتی اینو دیدم دنیارو سرم خراب شد حس مردم بهم خیانت شده همون لحظه بهمسرم کفتم و اون بهم گفت توخیلی حساسی منکه بهت کفته بودم خانوادش باورنکردن خودکشی میخواد بکنه و من ناچار شدم اینحوری نجاتت بدم که منم داد زدم تو چیه اونی وقتی خانوادش باور نمیکنن تو چرا باید باورکنی و... یکم بحث کردیم و اون رفت بیرون چندبار اس داد ببخشید و جواب ندادم و بار اخر گفت حق با توعه دیگه اینحوری نمیشه میبینی که نمیشه . به ذلایلی که لازم نمیبینم تویح بدم منوهمسرم اشتی کردیم و اون بحث تموم شد اما برای من کابوس شده مثل یه عکس میاد جلوی چشمم اون جملش که میخوای من باشم و دیونم میکنه و من نمیدونم چیکار کنم چی بگم .

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سعی کن فراموش کنی،وقتی یادت میاد اون پیام رو حواست رو جای دیگه پرت کن

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
اتفاقا مشاورای تحصیلی ،همیشه با این موارد برخورد دارن استاد دانشگاه هم همینطور! ادم میترسه!

بله این اولین مورد نبوده موقعی که تازه عقد کردیم هم این مورد بود مشابه این

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر

اخی عزیزم درکت میکنم منم خیلی حساسم 

کلا حسادته تو وجود همه زنا هست ولی در کل شغل همسرت اینه تو قبول کردی از اول اینو پس سعی کن یکم با این مسایل کنار بیای و اینجوری اذیت نکنه و همیشه کنترلش کن و چکش کن همسرتو و بهش تذکر بده ک حواسش باشه

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  

وای منم خیلی حساس و حسودم روی شوهرم این حسم فقط به خاطر علاقه بیش از حدمه حستو میفهمم  

بهش بگو میدونی که من حساسم 

طرف رو با عقل و منطق راضی کن نه با عشق و صمیمیت  

این کارش اشتباه بوده 

ازش قول بگیر 

بگو نذار اعتمادی که بهت دارم از بین بره به خاطر یه دختر 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
2706